Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="104024"]
Живлення

Топ-4 секрети правильного прикладання до грудей

0
Якщо малюк бере груди неправильно, то навіть при частих і тривалих годівлях він може недоотримувати молока, а у мами виникнуть

Якщо малюк бере груди неправильно, то навіть при частих і тривалих годівлях може недоотримувати молока, а у мами виникнуть тріщини сосків. Якщо при годівлі вам боляче, то з ймовірністю дев'ять шансів з десяти ваше маля бере груди неправильно! Терпіти цей біль не потрібно, постарайтеся виправити ситуацію.

Годування груддю.

Fotolia

Що ж потрібно, щоб грудне вигодовування було успішним і малюк отримував вашого молока в достатку? Стабільне вироблення молока залежить від кількох моментів: груди повинні спустошуватися часто і якісно і мамі потрібно звертати увагу на „трьох китів” успішного годування – правильне прикладання, годування на вимогу та частий контакт із малюком.

1. Притисніть малюка животиком до себе і піднесіть його до грудей на такій висоті, щоб сосок був приблизно на рівні носика. Груди підтримуйте рукою так, щоб великий палець був прямо навпроти носика малюка, а вказівний та інші - знизу, паралельно нижній губці. Вказівний палець при цьому знаходиться далеко від соска, не ближче п'яти сантиметрів, щоб не обмежувати рот дитини, що відкривається.

2. Дочекайтесь, поки малюк широко відкриє рот - Спроби вставити сосок у напіввідкритий рот приводять до того, що груди захоплюються неглибоко. Рефлекторно малюк, відчуваючи близькість грудей, відкриває рот і відкидає голівку назад; і тоді сосок, що був на рівні носика, виявиться прямо навпроти рота. У цей момент направте сосок у верхню частину ротика: сосок і ареола виявляться глибоко у дитини в роті, знизу більше ніж зверху. Нижня та верхня губки при ссанні виявляються вивернуті назовні.


Грудне вигодовування - фото

Fotolia

3. Правильно прикладений малюк упирається в мамині груди підборіддям, а носик залежно від форми грудей може або бути повністю вільним, або кінчиком стосуватися грудей. Якщо дитина "закопалася" носом у мамині груди, то її голівка знаходиться занадто низько: таке ссання часто травмує соски. Щоб поправити це, зсуньте тільце малюка вниз, щоб голівка розпрямилася, і тоді підборіддя глибше впирається в груди, а носик звільниться.

4. Хороші помічниці у справі прикладання та максимально зручного годування – це подушки. Мама може підкласти їх собі під коліна, під спину та під руки, щоб не напружувати спину, схиляючись до дитини. Малюк може прикластися до грудей з будь-якого становища, тому забезпечуйте максимальний комфорт спочатку собі, а потім йому. Якщо ж годування залишається болючим та незручним, допоможуть консультанти з грудного вигодовування.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти