Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="164616"]
Живлення

Медики назвали найкращі ліки від дитячих хвороб: а ви про це знаєте?

0
Здібності нашого організму до кінця не досліджені. Чи знали ви, що материнське молоко є не тільки оптимальним вибором

Здібності нашого організму до кінця не досліджені. Чи знали ви, що материнське молоко є не лише оптимальним вибором у харчуванні малюка, а й є найкращими ліками від усіх хвороб?

Годування груддю.

Джерело: Fotolia

У мережі продовжуються гарячі дискусії на тему грудного вигодовування. Мами з різних країн світу діляться своїми історіями про годування грудьми, обстоюючи думку про те, що ГВ – найкращий вибір для здоров'я малюка.

Так, нещодавно один із постів про грудне вигодовування став хітом мережі та вкотре підтвердив важливість годування груддю для здоров'я дитини.

У 2016 році Меллорі Смотерс виклала Facebook фотографію двох контейнерів із грудним молоком. Молоко було різного кольору, і матуся прокоментувала це так: «Контейнер ліворуч, де молоко білого кольору було зціджено до того, як малюк застудився. Другий, з молоком жовто-жовтогарячого відтінку, я зцідила відразу після того, як дитина захворіла».


У цьому пості Меллорі написала про здатність тіла жінки змінювати імунологічний склад молока, адаптуючи його до патогенних бактерій дитини.

У жовтні 2017 року ще одна матуся описала у Facebook таку саму історію. Американка Ешлі Чейз була вражена тим, як змінився колір її грудного молока під час хвороби свого малюка. Її педіатр пояснив цей факт великим вмістом антитіл та жиру, необхідним малюкові в період хвороби.

Експерти міжнародної ліги Ля Лече (організація мам-волонтерів по всьому світу) прокоментували це так:

«Вчені постійно виявляють нові факти про грудне молоко, але ми не маємо інформації про вплив антитіл на зміну кольору грудного молока. Проте тільки мати, яка постійно контактує зі своїм малюком, може звернути увагу на такі нюанси».

грудне годування

Джерело: Burda Media

Пост Ешлі Чейз набрав більш ніж 5900 лайків. З моменту появи в мережі їм поділилося понад 7500 користувачів. Понад тисячу людей прокоментували його, поділяючись своєю думкою та досвідом.

«Дивно, на що здатне тіло матері, щоб допомогти своєму малюкові», — написав один із коментаторів.

Багато матерів, коментуючи цей пост, стали на захист грудного вигодовування. Одна з них написала:

«Я годувала грудьми свого первістка протягом 3 років, а другого малюка – 14 місяців, і продовжую робити це! Ти мама - ти краще знаєш, що потрібно для твого малюка!

Аластер Саткліфф, професор педіатрії Лондонського коледжу, прокоментував цю історію, підтвердивши, що організм матері справді підлаштовується під потреби дитини.

«Коли з'являється інфекція, організм матері виробляє більше імуноглобуліну А (IgA) у грудному молоці, щоб захистити дитину від цієї інфекції».

Це означає, що застуда може спровокувати імунну відповідь від матері.

Лі Енн О'Коннор, сертифікований консультант з ГВ також прокоментувала гучну посаду, заявивши:

«Ми лише починаємо розуміти, наскільки складний склад материнського молока. Схоже, ці ліки у чистому вигляді».


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти