Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="247953"]
Харчування

Коротко про важливе: скільки має їсти дитина до року – Комаровський

Old date:
Current date: 2023.03.21
New date: 2022.06.29
0
Педіатр Євген Комаровський розповів, як розрахувати порцію їжі, потрібну для дитини від народження до року. Потреби кожної ди

Педіатр Євген Комаровський розповів, як розрахувати порцію їжі, потрібну для дитини від народження до року.

скільки має їсти дитина до року

Джерело: Shutterstock

Потреби кожної дитини в харчуванні суто індивідуальні, багато в чому вони залежать не тільки від віку малюка, але й від ваги, з якою він народився, а також від індивідуальних особливостей організму. Проте існують середні норми, на які можуть орієнтуватися батьки, та способи розрахунку необхідної малюкові кількості їжі. Комаровський рекомендує самостійно обчислити норми кількості харчування крихітки з урахуванням віку та маси тіла.

Отже, ваша дитина на природному вигодовуванні або отримує молочну суміш. Як простий та доступний спосіб орієнтівного розрахунку добової кількості їжі я пропоную вам наступний метод, що ґрунтується на масі тіла малюка: ⠀

  • у віку від 10 днів до 2 місяців – 1/5 маси тіла; ⠀
  • від 2 до 4 місяців – 1/6 маси тіла; ⠀
  • від 4 до 6 місяців – 1/7 маси тіла; ⠀
  • від 6 місяців до 1 року - 1/8-1/9 маси тіла.
скільки має їсти дитина до року

Джерело: Burda Media

Потренуємося? ⠀


Дитині 3 місяці, вона важить 6 кг. 1/6 від 6 кг – це 1 кг їжі, тобто це приблизно 1 л молока або суміші. Ви годуєте малюка 5 разів на день? Значить, за одне годування він буде з'їдати близько 200 р.

Ще раз звертаю вашу увагу: наведений метод розрахунку є орієнтовним. Проте, якщо кількість їжі, з'їденої вашим дитиною за добу або за одне годування, відрізняється від розрахованої більш ніж на 25 %, це є реальним приводом порадитися з лікарем.

Цю інформацію лікар розмістив у «Інстаграмі», а в коментарях до посту мама поділилася власним досвідом.

  • Народився чоловічок 5 кг, на день літр звідки я йому візьму? Все дуже і дуже приблизно, я ось до чого…
  • А моя завжди дуже мало їла. Зараз 2,8, досі дуже мало їсти (реально по дві столові ложки). І росте якось при цьому. Худо, звичайно!
  • Нісенітниця! У мене дитині 10 місяців, вона з'їдає 200 грамів тільки на ніч! А ви пишете про 3-місячного!


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти