Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="129851"]
Живлення

Як зрозуміти, чи вистачає дитині грудного молока: достовірний спосіб

0
Дуже багатьох мам непокоїть питання про те, чи вистачає малюку грудного молока. І які тільки методи перевірки цього не йдуть у хід! Найчастіше,

Дуже багатьох мам непокоїть питання про те, чи вистачає малюку грудного молока. І які тільки методи перевірки цього не йдуть у хід! Частіше, звичайно, більш-менш достовірні, але іноді й «бабусини» — типу перевірки розміру грудей та ступеня її наповнення до годівлі дуже простим способом — на дотик. 

Грудне годування

Legion-Media

Щоб перевірити, чи вистачає дитині молока, мамі пропонують для перевірки зцідити молоко, зважувати дитину до та після годівлі тощо. Але це все дуже недостовірні ознаки, які у всіх жінок відрізняються і про кількість молока не говорять.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молоко у дитячому харчуванні: правда та міфи

Справа в тому, що у мам груди по-різному реагує на зціджування, кількість залізистої тканини у всіх різне (у маленьких грудях її може бути набагато більше, ніж у великій, де переважає жирова тканина). Єдине, чому можна точно довіряти, це те, як малюк росте і додає у вазі.


збільшення у вазі

Fotolia

НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗДОРОВ'Я І ПРАВИЛЬНЕ ЛІКУВАННЯ ВАШИХ ДІТЕЙ на САЙТІ moirebenok.ua

Для перших трьох місяців життя збільшення, яке вказує на достатню кількість молока, - від 500 г на місяць і більше.
Якщо малюк за місяць погладшав на 500-700 г, але йому доводилося годуватися по годині і довше, мамі потрібно попрацювати над організацією грудного вигодовування, інакше потім ситуація, як правило, погіршується. Якщо ж ваш малюк додав менше 500 г, багато плаче і виглядає млявим, то, на жаль, молока йому справді не вистачає. Необхідно поспілкуватися не лише з консультантом, а й із педіатром.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
4 міфи про лікарську форму вітаміну D
Секрети імунітету: поради педіатрів


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти