Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="144549"]
Живлення

Грудне вигодовування: чи можна годувати дитину, приймаючи пігулки від алергії

0
Грудне вигодовування – основа здоров'я дитини. Але що робити мамам, які навесні та влітку страждають від полінозу - алергії на пи

Ксенія Соловей
Ксенія Соловей
Консультант з лактації

Грудне вигодовування – основа здоров'я дитини. Але що робити мамам, які навесні та влітку страждають від полінозу – алергії на пилок квітучих рослин? Чи не шкодять дитині препарати, які мами змушені приймати, щоб зменшити симптоми? Відповідь це питання дає наш консультант. 

грудне годування

Pixabay

«Я чула, що протипоказанням до годування дитини на груди є деякі хвороби. Чи належить до них алергія? Я страждаю на поліноз і переживаю, чи не нашкодить малюку моє молоко в період цвітіння трав і дерев? Чи не збільшить моє молоко ризик виникнення алергії у дитини?» - пише одна з наших читачок. А ми переадресовуємо її питання нашому консультантові Ксенії Соловей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У дитини болить голова: чому і що робити

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Хвороб, за яких матері слід повністю відмовитися від грудного вигодовування, не так багато. У переважній більшості годування груддю цілком сумісне з лікуванням. Алергія, зокрема, поліноз, відноситься саме до таких захворювань. Тому вам варто продовжувати годувати грудьми, це буде не тільки безпечно для вашої дитини, а й корисно.


Зверніться до лікаря, який підтримує грудне вигодовування, за консультацією, щоб він зміг підібрати вам лікування, сумісне з годуванням груддю. Краще, якщо це будуть препарати, які закопують у вічі чи ніс: у цьому випадку всмоктування у загальний кровообіг буде мінімальним. Але існують і таблетки, які, за рекомендацією лікаря, також можна застосовувати.

грудне вигодовування при алергії

Instagram

Крім того, рекомендую вам (а можливо, і вашому лікарю) у разі необхідності використання будь-яких препаратів звертатися на сайт www.e-lactancia.org. Цей ресурс створено, щоб можна було перевірити ліки на сумісність із годуванням грудьми.

Нерідко в офіційній інструкції до лікарського засобу стоїть заборона застосування його під час лактації. Ця заборона іноді пояснюється тим, що виробнику невигідно додатково займатися дослідженнями сумісності препарату з вигодовуванням. Підрахувавши кількість людей, які можуть застосовувати їх препарати та вкладень на дослідження, вони відмовляються від «невиправданих» витрат.

Грудне вигодовування при полінозі

Legion-Media

Сайт www.e-lactancia.org педіатричного відділення шпиталю «Альта Марія» (Іспанія) спеціалізується на цій тематиці. Ресурс надає інформацію про сумісність із лактацією понад 1500 найменувань препаратів, а також про можливість грудного вигодовування при захворюваннях матері та дитини (наприклад, при гепатиті В, герпетичній інфекції). Для зручності користувача медикаменти об'єднані у фармакологічні групи, вказані основні фармакокінетичні дані: пік концентрації препарату в молоці, біодоступність, період напіввиведення. Весь матеріал англійською, але поглиблених знань мови для роботи з нею не потрібен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вчені назвали 7 небезпечних продуктів для дітей
Захворювання серця у найменших: як виявити проблему

 


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти