Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="72497"]
0-1, Здоров'я і догляд

Одяг для новонародженого: чи потрібно прати дитячі речі?

0
Обов'язковість цієї процедури стосується лише одягу, який безпосередньо стикається зі шкірою малюка. Як правильно сти

Обов'язковість цієї процедури стосується лише одягу, який безпосередньо стикається зі шкірою малюка.

Дитячі речі - фото

Дитячі речі (фото Legion-Media)

Як правильно прати одяг дитини

Наприклад, необхідно простягнути і пропрасувати новопридбані або подаровані боді, сліпи (трикотажні комбінезончики на кнопках), тонкі шапочки, шкарпетки, повзунки і сорочечки малюка, а також пелюшки, навіть якщо ви тільки стелити їх у дитяче ліжечко.

Врахуйте, що прати обновки немовляти потрібно не вручну, а в машинці (це забезпечить оптимальне виполіскування) та окремо від одягу інших домочадців, при цьому використовуйте лише спеціальний порошок для дитячих речей.

Чим прати дитячий одяг

Такий засіб має бути гіпоалергенним, зробленим на основі натурального дитячого мила (оптимально, щоб у складі не було фосфатів). Для прання нових дрібничок малюка виберіть найкоротший режим, засипте 1/3 звичайної порції порошку, а в кінці обов'язково увімкніть опцію додаткового полоскання.


Особливо важливо, щоб новий одяг був чистим під час загоєння пупкової ранки, щоб ніякі мікроби не змогли потрапити на шкіру малюка.

Дитячий одяг (фото: Fotolia)

Дитячий одяг (фото: Fotolia)

Коли загоїться пупкова ранка?

«Хвостик» залишку пуповинного кататика, який у пологовому будинку фіксують спеціальним прищіпкою, поступово засихає та відпадає самостійно, як правило, на 3-4 день життя новонародженого малюка.

Пупкова ранка покривається скоринкою, її потрібно обов'язково обробляти за допомогою перекису водню та діамантового зеленого (зеленкою) до повного загоєння.

Як обробляти пупкову ранку

  • Рясно змочіть паличку в розчині перекису, капніть у пупкову ранку (при контакті з кров'ю розчин дає піну, що щипить).
  • Потім чистими ватними паличками ретельно очистіть ранку від піни та м'яких скорин.
  • Після цього обробіть пупкову ранку та шкіру на відстані двох сантиметрів навколо пупка зеленкою. Не хвилюйтеся, для малюка ця процедура практично безболісна.
Малюк - фото

Малюк (фото Fotolia)

Поки пупкова ранка не загоїлася, відвертайте верхній край одноразового підгузника, щоб він не натирав крихті в області пупка, що загрожує запаленням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

10 винаходів, які полегшать життя молодій мамі

Прання дитячих речей – чим краще прати порошком чи дитячим милом?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти