Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276952"]
0-1

Найкращі дні для хрещення дитини у 2024 році

0
Коли краще хрестити дитину у 2024 році? Розповідаємо, як обирати сприятливі дні для хрещення. Найкращі дні для хрещення дитини У ц�

Коли краще хрестити дитину у 2024 році? Розповідаємо, як обирати сприятливі дні для хрещення.

Найкращі дні для хрещення дитини у 2024 році

Джерело: Freepik

Найкращі дні для хрещення дитини

У церкві немає заборонених днів для хрещення дитини. Обряд можна проводити у великі церковні свята і у пост. Проте, традиційно прийнято обирати вівторок, четвер, суботу та неділю. Ці дні вважаються найбільш сприятливими, оскільки середа та п’ятниця у православ’ї вважаються пісними днями. А це означає, що не можна організовувати застілля на честь хрещення малюка.

Якщо у вас з’явилося бажання охрестити малюка на Великдень, Хрещення або інші великі православні свята, краще відмовитися від цієї ідеї. У ці дні у церкві дуже багато народу, тому батюшка може виявитися дуже зайнятим і просто не здатним провести обряд хрещення. Саме тому дітлахів часто хрестять у суботу чи неділю.

Хрещення дитини

Джерело: Freepik

Найкращі дати для хрещення дитини

Не рекомендується вибирати день для хрещення за місячним календарем, натальною картою або астрологічними прогнозами. Церква проти таких варіантів. Найкращим способом визначення вдалої дати вважається використання Місяцеслова чи Святців – православний календар із датами пам’яті святих. Наприклад, якщо дитину назвали Андрій, то найкращим днем для хрещення стануть його іменини – 30 листопада.


Якщо ім’я не співпадає з церковним календарем, можна вибрати день для хрещення за співзвучним ім’ям. Наприклад, Івана хрестити в день Іоанна, Аліну – у день святої Ангелини, Єгора – у день Георгія і т.д. Все це, звичайно, на ваш розсуд. Як уже говорилося раніше, особливих вимог для хрещення дитини у церкви немає. Навіть якщо ви не знайдете ім’я святого в календарі або дату іменин, дитину охрестять.

Найкращі дати для хрещення дитини

Джерело: Instagram@foto_krestiny

Єдине — не бажано хрестити дитину у перші 40 днів після її народження. Хоча це не сувора заборона, просто традиція. Пов’язана вона із мамою малюка. Вважається, що жінка протягом цього часу залишається нечистою та нібито не може увійти до церкви. При цьому є безліч випадків, коли обряд хрещення проводять із новонародженими малюками (протягом 28 днів життя), якщо ті з’явилися на світ недоношеними або мають проблеми зі здоров’ям.

Готуватись до обряду хрещення батьками малюка практично не потрібно. Всі турботи випадають на плечі хрещених, яких ви повинні вибрати заздалегідь. Прослідкуйте, щоб вони придбали все необхідне для дитини: хрестильну сорочку, рушник, в який огорнуть малюка після купелі та хрестик на ланцюжку або мотузці

Якщо ви дотримуватиметеся вказаних рекомендацій, то без проблем зможете підібрати значущий для себе день хрещення дитини в 2024 році.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 1,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты