Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="66057"]
0-1, Здоров'я і догляд

Молочні зубки - як бути, якщо вони прорізуються "не за правилами"?

Old date:
Current date: 2023.01.27
New date: 2015.03.16
0
Як бути, якщо молочні зубки у немовляти прорізуються не в установленому нормою порядку? Всі дітки індивідуальні - навіть у відношенні
Малюк усміхається - фото

Малюк усміхається (фото Burda Media)

Як бути, якщо молочні зубки у немовляти прорізуються не в установленому нормою порядку?

Всі дітки індивідуальні навіть щодо прорізування перших зубів. Справді, існують середньостатистичні дані про терміни та порядок прорізування молочних „братців” для більшості малюків, але є й винятки з правил. І вони цілком прийнятні.

Іноді терміни та порядок прорізування зубів залежать і від успадкованих генетичних параметрів: можливо у мами, тата чи бабусі та дідуся малюка молочні зуби теж росли в особливому ритмі. Звичайно, не зайве зверніться до дитячого стоматолога.

До речі, підвищення температури в момент прорізування зубів — явище дуже часто, слід полегшувати стан малюка жарознижувальними препаратами (Нурофен, Парацетамол) і відвідати дільничного педіатра, адже гарячка у дитини може сигналізувати про початок вірусного або інфекційного захворювання.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зміцнювати імунітет? (Відео)


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти