Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="55725"]
0-1, Розвиток

Маля всіх б'є — що робити?

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2014.10.14
0
Піврічне маля б'є всіх по обличчю. На слово «не можна» реагує сміхом, ще й бабусі-дідусі розчулюються, кажуть, що дитина
Мама та малюк (фото Burda Media)

Мама та малюк (фото Burda Media)

Піврічне маля б'є всіх по обличчю. На слово «не можна» реагує сміхом, ще й бабусі-дідусі розчулюються, кажуть, що дитина маленька і не розуміє, що робить… Чи можна якось вплинути на малюка?

Строго кажучи, бабусі-дідусі мають рацію: малюк ще не розуміє, що робить. Він намагається якось керувати дійсністю, якось на неї вплинути. У тому числі й у такий спосіб – розпускаючи кулачки.

До речі, для дітей такого ніжного віку така поведінка – ще й свого роду експеримент, спосіб вступити у спілкування, і лаяти його за це безглуздо.

Очевидно, що не варто приписувати малюкові йому грубість або злий намір. Заохочувати сміхом чи, навпаки, похмурим виглядом чи смикуванням – неефективно і потрібно.
Найкраще просто прибирати ручку малюка, м'яко говорити: Ні, ми так не граємо! Не можна битися» - і перемикати малюка на інше заняття, щось давати в ручки малюкові, грати в пальчикові ігри.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як привчити дитину до горщика?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти