Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="43730"]
0-1, Живлення

Коліки у немовляти: головні причини

0
Малюка болить животик після годування? Швидше за все, малюк турбують коліки. Щоб малютку не мучили болі в животику, постарайтеся.
Малюка оглядає лікар (фото: thinkstockphotos/fotobank.ua)

Малюка оглядає лікар (фото: thinkstockphotos/fotobank.ua)

Малюка болить животик після годування? Швидше за все, малюк турбують коліки. Щоб малюкові не мучили біль у животі, постарайтеся виключити такі фактори, які провокують коліки.

1. Долактаційне годування

Це випадки, коли малюк як першу їжу отримує не молоко, а суміш. Порушується заселення корисною мікрофлорою, змінюється кислотність у кишечнику малюка. Важливо, щоб малюк у перші дні отримав вдосталь молозива.

2. Соска та пустушка замість грудей

Малюк з пустушкою в ротику робить смоктальні рухи - спрацьовують рефлекторні механізми - животик дитини сприймає це як годування. До чого це призводить? У шлунку виділяються травні ферменти. посилюється перистальтика. А їжі немає, тому животик бунтує.

3. Черговість прикладень

Намагайтеся годувати дитину молочком з грудей протягом 1.5-2 годин. Через часту зміну грудей або прикладання до обох в одне годування дитина отримує занадто багато рідкого і солодкого «переднього» молока, що також може провокувати.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти