Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="118517"]
0-1, Відео

Як збільшити лактацію: що і скільки пити мамі, що годує. Радить фахівець

Old date:
Current date: 2022.12.04
New date: 2016.10.23
0
Грудне молоко виробляється з крові та лімфи мами, а значить, витрата рідини в маминому організмі значно підвищується. Відновлять

Грудне молоко виробляється з крові та лімфи мами, а значить, витрата рідини в маминому організмі значно підвищується. Поповнювати його необхідно, але що, коли і скільки треба пити — запитання, які потребують відповіді.

Жінка п'є воду.

Fotolia

Чи залежить кількість та якість грудного молока від того, скільки мама п'є рідини, а головне – що краще пити, щоб збільшити або зменшити лактацію, розповіла фахівець із грудного вигодовування та молочний блогер Ніна Зайченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коліки у немовляти і харчування матері-годувальниці

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Скільки потрібно пити під час грудного вигодовування

Ще в пологовому будинку багато матусь чують поради від подружок і навіть деяких медичних та навколомедичних працівників рекомендації менше пити, щоб молоко не прибуло надто швидко. Аргументують ці «фахівці», як правило тим, що якщо молока буде занадто багато, малюк не зможе з ним упоратися і утвориться застій у протоках. Звідки народився цей шкідливий міф сказати складно, але насправді такі обмеження можуть сильно ускладнити відновлення після пологів.


Ніна Зайченко, ґрунтуючись на сучасних даних, рекомендує – пити у післяпологовий період необхідно, щоб відновити водний баланс в організмі, не допустити різкого припливу лімфи у грудні залози та знизити ймовірність появи набряків. Кількість рідини, що рекомендується, - не менше 1,5 літрів на добу.

Достатня кількість рідини (не менше 1,5 літрів на добу), в комплексі з правильним прикладанням малюка до грудей, допоможе запобігти лактостазу - застою молока в протоках.

Грудне годування

Legion-Media

Що впливає на кількість молока

рідина, Що Випивається мамою, впливає на кількість вироблюваного молока не настільки, як свідчать множинні міфи. Насправді, вироблення молока насамперед залежить від трьох факторів:

  • Частота прикладання малюка до грудей - чим частіше дитячий рот стимулює сосок, тим більше вивільняється окситоцину. І, до речі, дуже велике значення має нічне годування, оскільки найбільше пролактину виробляється саме вночі.
  • Наскільки ефективно дитина спорожняє груди - молока виробляється стільки, скільки потрібно дитині відповідно до віку
  • Емоційний стан мами – при стресі сповільнюється вироблення окситоцину, що відповідає виділення вже готового молока.

У природи немовля в пріоритеті, тому в молоко піде стільки рідини з маминого організму, скільки потрібно крихті, таким чином, для підтримки власного організму жінці необхідно заповнювати витрачену рідину.

мед чай - фото

Fotolia

Що пити під час грудного вигодовування

Як показали численні дослідження вчених, на кількість молока у мами, що годує, не впливає склад напою – чай з молоком, який настійно рекомендують і до цього дня наші бабусі, відвари всілякі лактогінні трави, інші народні методи, впливають на кількість молока не більше, ніж будь-який інший. напій.

Таким чином, пити під час годування груддю необхідно стільки, скільки хочеться і трохи більше. При цьому що саме пити принципового значення не має.

А тепер, послухайте, що говорить про питний режим мами, що годує Консультант з грудного вигодовування Ніна Зайченко.

Джерело: YouTube, автор Ніна Зайченко — все про грудне вигодовування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як правильно харчуватися мамі, що годує: рекомендації фахівця
Грудне годування: які ліки можна приймати мамі

 

ВВи чекаєте малюка і хочете, щоб він народився здоровим, а потім ріс міцним і щасливим? Ми допоможемо вам досягти цієї мети! Запрошуємо всіх майбутніх мам та тат на зустріч #мамаклуб від журналу «Моя дитина». Приходьте до нас, якщо хочете дізнатися, як налагодити грудне вигодовування, а потім годувати грудьми довго та із задоволенням!

немовлят на грудному вигодовуванні, вирішуємо проблеми при грудному вигодовуванні, мамаклуб

3

Харизматичний спікер, молочний блогер Ніна Зайченко розповість вам, все, що потрібно знати про годування груддю, причому зробить це так, що ви не забудете цю цінну інформацію після пологів!

  • Ви дізнаєтеся, до чого потрібно підготуватися для успішного годування груддю, щоб не потрапити на вудку некомпетентних фахівців та тих, хто поширює міфи навколо грудного вигодовування.
  • Познайомтеся з тим, як працює лактація, щоб самостійно вміти регулювати кількість молока у грудях та вчасно реагувати на потреби дитини.
  • Вам стануть доступні знання і навички, які використовують консультанти з грудного вигодовування для допомоги мамам, що годують, у післяпологовий період.
  • І, звичайно, ви отримаєте відповіді на всі питання, які тільки у вас виникнуть — підготуйте їх заздалегідь!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти