Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="78666"]
0-1, Здоров'я і догляд

Як носити слінг під верхнім одягом

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2015.12.02
0
Багато матусь давно не уявляють собі життя без слінгу. Зручність і практичність цієї речі – це дійсно те, чого не вистачає.

Багато матусь давно не уявляють собі життя без слінгу. Зручність та практичність цієї речі – це справді те, чого не вистачало багатьом поколінням наших попередниць. Але з приходом холодів постає питання: як носити дитину в слінгу взимку? Помістити його поверх куртки чи під верхній одяг? Який слінг підійде для кожного з цих способів та у чому особливості його носіння? Насправді, можливі і зручні обидва варіанти, залежно від ситуації.
Ми ж у цій статті розглянемо варіант носіння слінгу під верхнім одягом.

Слінг - фото

Burda Media

Яким має бути одяг
Перше, що потрібно буде подбати мамі, — це просторий одяг. Зараз можна придбати спеціальну «слінгкуртку», в якій дизайнери вже передбачили місце для малюка.
Однак, багато мами уникають зайвої покупки, використовуючи зимову одяг з часів своєї вагітності. Якщо ви все ж таки вирішили придбати новий предмет гардероба, краще буде вибирати його разом з дитиною, щоб примірка дозволила точно визначитися з розміром. До речі, не забувайте, що за два-три місяці холодів ваше маля грунтовно додасть у розмірі, так що річ потрібно брати «на виріст».
Крім того, важливо підібрати оптимальну довжину. У надто короткій куртці дитині навряд чи буде комфортно – знизу піддуватиме. А в довгій буде незручно вам. Тому оптимальний варіант - одяг приблизно рівня колін.

Малюк у слінгу - фото

Fotolia

Переваги носіння слінгу під одягом


Цей варіант краще підійде для дітей до 8 місяців. Носять їх переважно у вертикальному положенні. Переваги розміщення під курткою:

  • мама завжди може об'єктивно оцінити, як дитині тепло;
  • якщо ви зайшли в приміщення, не потрібно знімати з малюка зайвий одяг і перевіряти, чи не спітніли він - досить просто розстебнути верхній одяг;
  • слінг, розташований під одягом, допоможе суттєво скоротити час на збори. Вибираючись на прогулянку, ви зможете обмежитися теплою шапочкою, в іншому ж дитину можна не кутати.
Жінка з малюком у слінгу.

Fotolia

Який вибрати слінг


Для носіння під верхнім одягом оптимально підійдуть фаст-слінг, слінг-шарф та травень-слінг. Від слінг-рюкзака краще відмовитись – такий варіант буде незручним та надто громіздким.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Годування груддю в слінгу - що важливо знати мамі для комфортного вигодовування


Які види слінгів не потрібно купувати малюкові?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x