Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="38472"]
0-1, Живлення

Як годувати малюка грудьми вночі? Варіанти для мами

0
Нічні годування дуже важливі для здоров'я малюка. Мамі потрібно лише налагодити процес грудного вигодовування у нічний час суто
Мама годує малюка грудьми (фото: Fotolia)

Мама годує малюка грудьми (фото: Fotolia)

Нічні годування дуже важливі для здоров'я малюка.

Мамі потрібно лише налагодити процес грудного вигодовування в нічний час доби і вибрати один із відповідних для неї варіантів.

Спільний сон

Цей варіант організації нічного сну дуже зручний як для мами, так і для малюка. Адже матусі не потрібно вставати з ліжка, брати на руки і годувати малюка сидячи, коли він заплаче, а потім покласти в ліжечко. Якщо мама спить поряд з малюком, вона відчуває кожне його ворушіння та кректання і завжди розуміє, коли малюк хоче прикластися до грудей.


Сон у приставному ліжечку

Цей варіант підійде батькам, які з різних причин не можуть практикувати спільний сон із малюком. Але в такому разі, вам необхідно відкрутити від дитячого ліжечка одну стінку і вирівняти рівень батьківського ліжка з дитячим, потім впритул приставити його до свого ліжка і готове! Таким чином, малюк спить як би і з мамою, але на своєму місці. А мама будь-якої миті може почути ворушіння малюка і лежачи, зсунувши верхню частину тулуба ближче до дитячого ліжечка, прикласти малюкові до грудей і при цьому спати. Коли малюк закінчить «трапезу» — мама може спокійно пересунутись на своє спальне місце.

Роздільний сон

Якщо ви вирішили, що малюк з дитинства повинен спати у своєму ліжечку, подбайте про те, щоб ліжко стояло максимально близько до вас і ви могли почути, коли дитина заплаче і «покличе» погодувати його. До речі, психологи не рекомендують до 3-х років практикувати сон в окремих кімнатах. Це може погано позначитися на психічному стані малюка. Краще спати в одній кімнаті з малюком, так буде спокійніше і мамі, і дитині.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти