Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="40561"]
0-1, Живлення

Грудне вигодовування: чого робити не можна

0
Поради, що допомагають здійснювати грудне вигодовування, важливо доповнити рекомендаціями, що робити не можна під час годування. Їх виді
Грудне вигодовування (фото: Fotolia)

Грудне вигодовування (фото: Fotolia)

Поради, що допомагають здійснювати грудне годування, важливо доповнити рекомендаціями, що робити не можна під час годування. Їх виділили консультанти з грудного вигодовування та інші лікарі.

  • Не можна дозволяти кусати груди або крутити сосок

Нерідко малюки під час грудного вигодовування починають крутити другий сосок. Необхідно відвернути дитину від цього. Дозволяти йому це, попри свої відчуття, не варто.

Більш серйозною може бути звичка дитини кусати сосок. При такій поведінці потрібно одразу прибрати груди. Консультанти з грудного вигодовування підкреслюють, що не варто кричати або супроводжувати прикусування іншими звуками. Він може захотіти повторення реакції, «гратиме» в це. Зробіть перерву на 15-20 с, а потім продовжіть годування.

  • Не можна будити на годування здорової дитини

Неврологи проти того, щоб будити доношену, здорову дитину на годівлю, якщо вже настав час. Здорова дитина, на їх переконання, не продовжуватиме спати з явним відчуттям голоду. Але якщо це слабка, недоношена дитина з неврологічними та іншими проблемами здоров'я, вона може не мати достатньо сил прокинутися на особисту вимогу. Як вихід допускається грудне годування у період поверхневого сну.


  • Не можна перевищувати перерву в 2,5 години

Незважаючи на те, що немає однозначної думки щодо режиму годівлі, є одне абсолютне обмеження. Протягом 1 міс. після народження не можна залишати малюка без годування більш ніж на 2,5 години.

  • Не можна судити про обсяг молока за розміром грудей

Не варто турбуватися, що дитині не вистачить молока, якщо невеликий розмір грудей. Грудне молоко не виробляється м'язово-жировою масою, від якої залежить розмір. Головне – це лімфи та протоки.

  • Не можна догодовувати лише через менструацію

Консультанти з грудного вигодовування хочуть застерегти від необґрунтованого догодівлі під час менструації при ГВ. Може виникнути відчуття, що пропадає грудне молоко через додаткову необхідність організму виводити рідину. Варто задіяти заходи щодо збільшення лактації та набратися терпіння. Наприкінці менструації обсяг молока відновиться.

Які ще «не можна», що стосуються годування груддю, ти назвала б? Розкажи у коментарі.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти