Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="40380"]
0-1, Живлення

Герпес та грудне вигодовування. Думка лікарів

0
Особливо під час вагітності нам дають зрозуміти, що герпес є досить небезпечним вірусом. Так чи можна здійснювати грудне вигодовування
Грудне вигодовування (фото: Fotolia)

Грудне вигодовування (фото: Fotolia)

Особливо під час вагітності нам дають зрозуміти, що герпес є досить небезпечним вірусом. Так чи можна здійснювати грудне годування при герпесі? Дізнаємось думку лікарів.

Герпес та грудне вигодовування

Груднички мають ще досить слабкий імунітет, і віруси їм дуже небезпечні самим інфікуванням і наслідками. Герпес передається контактним способом. Грудне годування при герпесі, звичайно, створює ризик. Але лікарі не забороняють годування груддю за такого вірусу і знають, як цей ризик знизити.

Необхідно відразу підкреслити, що зараження герпесом може бути тільки при контакті дитини з ураженим ділянкою на грудях або інших частинах тіла, наприклад, на губах. Але саме грудне молоко не передають герпес дитині.


Як знизити ризик зараження?

  1. Зверніться до лікаря при першому прояві герпесу. Підкресліть лікаря, що ви здійснюєте грудне вигодовування. Призначення препаратів має це враховувати.
  2. Захистіть дитину від контакту з областю ураження герпесом. Якщо герпес проявився на ареолі або на тій частині грудей, якою дитина не може не торкатися під час годування, краще застосувати для цих грудей зціджування до одужання. А годування другим грудьми скасовувати немає причин.
  3. Якщо герпес з'явився на інших ділянках тулуба, прикривайте його пледом або рушником, перш ніж взяти дитину на годівлю.
  4. Мийте руки щоразу після дотику з герпесною ділянкою і перед тим, як торкнутися дитини.

А як ти здійснювала (здійснюєш) грудне вигодовування при герпесі? Поділися своїм досвідом у коментарі.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти