Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="256315"]
0-1

Фото грудного вигодовування мам різних форм і розмірів підкорили мережу

0
У мережі набирають популярність фотосесії фотографа Алісії Аткінс, яка вирішила показати світові красу грудного вигодовування.

У мережі набирають популярність фотосесії фотографа Алісії Аткінс, яка вирішила показати світові красу грудного вигодовування на прикладі мам різних форм і розмірів.

фотосесія грудного вигодовування

Алісія присвятила себе освіті громадськості про грудне вигодовування, змушуючи суспільство звикнути до того, що ГВ – це частина нашого життя, яке не варто приховувати від публіки.

Її щорічні групові фотосесії грудного вигодовування вже встигли стати вірусними, а нові знімки мам без фотошопу, які демонструють свої шрами від кесарева та розтяжки після вагітності, підкорюють Мережу.


«Мене засуджували за годування грудьми за столом, за вечерею та в міру того, як моя дочка ставала старшою. Моя мета — зробити так, щоб усі мами відчували себе комфортно та впевнено під час грудного вигодовування у різних ситуаціях та у різних місцях», - пояснює вона.

Фотограф нагадує, що закон не забороняє мамам годувати грудьми у громадських місцях. Алісія також наполягає на тому, що жінкам не слід соромитися годування груддю у громадських місцях. Дитина має їсти, коли їй хочеться і, як показують фотографії Алісії, годування дитини потрібно вітати, а не соромитися цього природного процесу.

фотосесія грудного вигодовування

Джерело: Facebook@Aliciasamonephotography

Алісія прославилася своїми груповими фотографіями під час годування грудьми, на яких матусі збирають разом для красивої фотозйомки. Останні п'ять років вона збирала мам для гарних групових знімків, і вона знає, що мистецтво, яке вона створює, змінює світ на краще.

"Абсолютно вірно. Я отримала так багато повідомлень від мам, які казали мені, що тепер вони годують грудьми без страху. Вони не ховаються у ванній кімнаті. Вони стали сильнішими і відчувають підтримку, коли бачать мої фотографії», — каже вона.

фотосесія грудного вигодовування

Джерело: Facebook@Aliciasamonephotography

фотосесія грудного вигодовування

Джерело: Facebook@Aliciasamonephotography

Алісія також зазначає, що для неї дуже важливо показати світові, що материнство не треба приховувати.

«Важко підібрати слова, щоб описати маму. Важко підібрати слова, щоб описати жінку. Хоч би які слова я не підібрала, вони не будуть достатньо ємними, щоб описати всю силу мами та жінки.

Те, на що здатне жіноче тіло, просто приголомшливо: створення дитини, народження цієї дитини з надлюдськими зусиллями, виробництво молока цим тілом, завдяки якому дитина може повноцінно зростати та розвиватися.

Життя мами дивовижне - вона виховує немовля, малюка, дитину, яка плаче, страждає від болю, росте, у нього прорізуються зуби, він буває втомленим, сердитим, і наступної секунди він може посміхатися або плакати, навіть не розуміючи, чому. Дитина повзає по ній, відригує на неї, смикає її за волосся ... і все це відбувається частіше, ніж один раз на день. Намагаючись прийняти душ з немовлям або погодувати його грудьми, мама раптово стає професійним гімнастом.

На межі сліз мама все ще посміхається своїй дитині, і коли вона не може дочекатися, коли вона нарешті засне, вона дивиться на неї і не може дочекатися, щоб зробити це знову і знову наступного дня. Мама майже не спить, але підводиться і знову повторює цю «маму».

Попри все… Мамочка Сильна. Мамочка горда. Мамочка вміє любити. Мамочка. Жінка. Жінка – це кохання. Жінка – це гордість. Жінка – це сила», - Так описує свої фотосесії Алісія.

У кожної матері, яку фотографує Алісія, своя історія і вона вважає за важливе прославляти всіх матерів і розширювати суспільне розуміння краси.

фотосесія грудного вигодовування

Джерело: Facebook@Aliciasamonephotography

фотосесія грудного вигодовування

Джерело: Facebook@Aliciasamonephotography

На деяких з її знімків героїні оголюються для контакту шкіри до шкіри і демонструють не тільки красу грудного вигодовування, а й красу післяпологового тіла.

На жаль, у міру того, як її вірусні фотографії поширилися через мережу, вона отримала коментарі від людей, які незадоволені тим, що побачили фотографію грудного вигодовування у своїй стрічці на Facebook. Але Алісія має відповідь на подібні коментарі.

«Я говорю їм, що це найприродніша річ у світі. Ви побачите це скрізь, куди б ви пішли. Це дуже просто, адже ви можете просто не дивитися – гортати стрічку нижче та не акцентувати на цьому увагу. Не треба бути негативним, грубим чи засуджувати маму. Адже бути мамою – важко. Не треба ускладнювати наше життя», — каже фотограф.

фотосесія грудного вигодовування

Джерело: Facebook@Aliciasamonephotography

грудне годування

Джерело: Facebook@AliciasamonephotographyДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти