Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274854"]
0-1

5 справ, які не повинна робити навіть найкраща мама у світі

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2022.10.07
0
Виховання дітей - це будні, щоденні будні, що складаються із сотень дрібниць. Дуже важливо на самому початку життя дитини зрозуміти

Виховання дітей — це будні, щоденні будні, що складаються із сотень дрібниць. Дуже важливо на самому початку життя дитини зрозуміти для себе, що в цьому потоці справді має значення, а що рутина, в якій може потонути головне.

5 справ, які не повинна робити навіть найкраща мама у світі

Джерело: Shutterstock

Виховання дітей починається із психологічного здоров'я мами. Роздратована, перевтомлена мама мало що може дати дитині. Тому всім мамам, навіть тим, хто претендує на звання кращої мами на світі, потрібно виділити для себе як мінімум п'ять справ, які можуть і почекати. А ще краще навчитися перекладати їх на плечі інших членів сім'ї. Саме про це – поради Родіона Чепалова, психолога.

ЩО МАМА ДЕЛАТИ НЕ ДОВІДНА

Оскільки батьки, які «дуже сильно напружуються» виховуючи дитину, найчастіше схильні потім претендувати на контроль над життям на своїх дітей, вважаючи, що їх «вкладення» дають їм на це право, добре б заздалегідь скласти перелік того, чого мами робити НЕ повинні .

  • Ви не повинні лягати на відпочинок тільки тоді, коли в будинку перемитий весь посуд і приготовлений обід. Вам необхідно відпочивати щоразу, коли засинає ваш малюк. Особливо в перший місяць його життя, оскільки ви ще тільки оновлюєтеся після пологів і входите в новий режим життя.
  • Ви не повинні прасувати всі дитячі чоловічки та пелюшки. Прасування одягу зазвичай забирає у молодих мам багато сили та часу, але потреби в ньому іноді просто немає. Поки у малюка не загоїлася пупкова ранка, прасуйте ту одежу, яка безпосередньо прилягає до животика. Після загоєння пупка, якщо ви прете дитячий одяг спеціальним дитячим порошком і при високій температурі, прасувати його не обов'язково. Зайва стерильність шкідлива для крихітки: організм малюка повинен адаптуватися до тих бактерій, з якими йому належить стикатися протягом вжиття, і виробити імунітет.
5 справ, які не повинна робити навіть найкраща мама у світі

Джерело: shutterstock

  • Ви не повинні зустрічати чоловіка з роботи «хлібом-силлю». Звичайно, якщо ніщо не завадило вам приготувати смачну вечерю, чудово. Якщо ж не вийшло, приготуйте їжу разом або попросіть чоловіка посидіти з малюком, поки ви будете на кухні. А можна чудово перекусити бутербродами із сиром.
  • Ви не повинні відмовлятися від того, що вас тішить. Нехай спілкування, догляд за собою, фітнес, прослуховування музыки не йдуть з вашої життя з приходом у нього дитини. Запрошуйте подруг і ходіть до них у гості разом із малюком. Дитина рости буде товариською. Ви не повинні виглядати гарною матір'ю перед педіатром, свекрухою, сусідами. Всім не догодиш. Ви не повинні в принципі прагнути бути зразковою мамою, тобто відповідати придуманим кимось ідеалам. Вашому малюкові потрібні ви, а не абстрактно-зразкова мати. Вам не треба бути найкращою, вам досить просто бути.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти