Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273469"]
0-1

5 речей з детства вашого малюка, які варто зберегти на згадку

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.08.11
0
Є прості речі, які завжди будуть нагадувати про найщасливіші моменти життя з малюком. Якщо ви не збережете ці маленькі якорі, то нап

Є прості речі, які завжди будуть нагадувати про найщасливіші моменти життя з малюком. Якщо ви не збережете ці маленькі якорі, то напевно будете шкодувати про це, коли дитина виросте і піде у власну життя.

грудне вигодовування, секс, секс і ГВ, лібідо, як змінюється секс у мами, що годує, психологія сімейних відносин, секс при ГВ, вагітність і ГВ, сексуальні відносини після пологів, секс після пологів, сексуальні відчуття жінки після пологів, сексуальні відчуття при ГВ

Джерело: GettyImages

Година летить невблаганно швидко, немовля перетворюється на тоддлера, потім школяра, тінейджера і перестає бути дитиною. Нам здається, що те, що відбувається з нами, зараз забути просто неможливо, але нашій пам'яті потрібні маленькі матеріальні підказки, здатні викликати не просто спогад і події, а всі неповторні емоції, які ми відчували. Тому варто зберегти маленькі маячки з кожного періоду життя вашої дитини.

Знімок та/або відео УЗД

Вагітність – проміжний період між вашою життям та вашою життям з дитиною. Коли ви з нею зустрінетеся, все стане інакше, але перші фото і відео малюка, поки він ще у вашому животі, це щось схоже на диво. І відчуття, які ви при цьому зазнаєте, неможливо порівняти ні з чим. Майже впевнені, що коли малюк підросте, вам захочеться знову побачити перші кадри з ним.

уз беременність

Джерело: Fotolia

Бірочка з пологового будинку

Така, здавалося б, проста, навіть повсякденна річ як крихітний пластиковий браслет, на якому написані дата, година, вага та зростання новонародженого малюка, здатна викликати неймовірні емоції. І, до речі, коли дитина виросте, їй теж буде цікаво подивитись на власну бірочку.


Одяг та фото, зроблені під час виписки

Якщо ваша виписка відбулася зі всіма атрибутами, є сенс зберегти їх. Або хоча б частину предметів, куплених на виписку. Те саме стосується предметів, які одягають на дитину під час хрещення, якщо ви вирішили хрестити малюка. Ну, а фото та відео — це універсальний і найдоступніший у наші дні спосіб зберегти спогади про події.

Першу улюблену іграшку

Іграшок у життя вашої дитини однозначно буде багато, навіть занадто багато. Вони будуть змінюватися відповідно до потреб і навичок малюка, але майже в кожному періоді буде одна, найулюбленіша. Коли інтерес до неї згасне, збережіть цю іграшку, щоб коли не будь разом з дитиною, згадати, як ви грали і любили одне одного.

перша іграшка дитини

Джерело: Shutterstock

Дитячі малюнки та вироби, зроблені своїми руками

Дитяча творчість прекрасна, щира та безпосередня. І нехай перші криві лінії мало нагадують малюнок, поступово на листах паперу почну з'являтися своєрідні образи, а ще написи, першим з яких, напевно, буде МАМА. Збережіть кілька малюнків з кожного періоду детства, при цьому обов'язково підпишіть, у якому віку творця був зроблений малюнок.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Мітки:
дитина
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти