Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="204700"]

З чистого листа: як дізнатися про своє справжнє призначення?

Old date:
Current date: 2024.04.16
New date: 2021.01.06
0
Поділитися:
Нещодавно я дуже зацікавилася темою призначення та сенсу життя. Навіщо, навіщо живемо? Так, це досить філософські питання

Нещодавно я дуже зацікавилася темою призначення та сенсу життя. Навіщо, навіщо живемо? Так, це досить філософські питання, але коли знаходиш відповіді, свої підказки, то починаєш свідоміше і уважніше ставитися до життя.

доля, енергія, 22 аркани

Джерело: facebook/Каріна Мельничук

У вас було таке почуття, що ніби робите щось не так, все дається туго, немає задоволеності у багатьох сферах? Я думаю, кожна людина це проживала або продовжує проживати. Так ось, саме такий стан і є яскравим сигналом: — Давай, треба щось міняти, адже тобі некомфортно! — кричить наша душа. От і в мене таке було: декрет, свій проект іде складно, стосунки теж бажали бути найкращими, багато обов'язків, безсонні ночі, одним словом – повна дисгармонія.

І в той період я почала копатися в собі, просити Всесвіт дати мені відповіді, як жити — далі, як прийти до гармонії і до себе істинної. Адже дуже часто ми навіть не розуміємо себе і нам потрібні додаткові інструменти для цього пошуку. Але настав момент у житті, коли я отримала відповіді на свої запитання.

доля, енергія, 22 аркани

Джерело: facebook/Каріна Мельничук

Так сталося (не випадково), я дізналася від своєї знайомої, що вона займається діагностикою призначення та консультує методом 22 Аркана. Не знаю чому, але мене так зацікавила дана тема, що я почала з'ясовувати що це за метод. Буквально через пару днів я попросила Танечку все ж таки провести мені консультацію - розрахунок матриці долі. Після консультації це була вже не я). Вона мені розплющила очі на такі важливі речі! Мені здавалося, що до цієї консультації я жила як сліпе кошеня.


***

Так от тепер про важливе і головне в нашому житті. Як вважаєте, що таке призначення? До того, як я заглибилася в цю тему, я вважала, що це щось пов'язане з тим, ким судилося бути, грубо кажучи — співаком або медиком. Але тут я була не права.

Призначення - це завдання, програми, з якими людина прийшла в це життя. Тобто ті якості характеру, над якими треба попрацювати, щоб прийти до себе істинному. По суті, кожна людина (душа) приходить у це життя для того, щоб пройти свої уроки та опрацювати свої завдання. Комусь дається програмою опрацювати жіночність, наприклад, комусь агресію чи жадібність. Кожному своє.

доля, енергія, 22 аркани

Джерело: facebook/Каріна Мельничук

А чому у нас іноді не складається життя у тих чи інших сферах? Тому що ми не опрацьовуємо своїх завдань, знову-таки. Наприклад, якщо людині дано програмою розкрити свої таланти і транслювати це у світ, а вона сидить і боїться зробити крок, то, природно, від цього йде незадоволеність собою і низький фінансовий потік.

***

Так ось, як закінчилася історія зі мною. Після того, як я пройшла консультацію з методу 22 Аркан, я вирішила піти на навчання і тепер я сертифікований спеціаліст з діагностики призначення. Зараз я багато чого зрозуміла та усвідомила. Зрозуміла, чому відбуваються ті чи інші ситуації в житті. Тому що нічого не відбувається просто так.

доля, енергія, 22 аркани

Джерело: facebook/Каріна Мельничук

Усьому є своя причина. Тут працюють закони Карми, Всесвіту. І ось один із цих законів говорить: те, що ми сіємо нашими думками, словами, вчинками, повертається до нас у життя певними плодами (подіями). Нічого нікуди не дівається. Наприклад, накричали на когось, виявили агресію, ці негативні енергії повернуться бумерангом у ваше життя через іншу людину.

Тому для того, щоб жити усвідомлено, розуміти, навіщо ви тут і які у вас завдання, дуже рекомендую займатися самопізнанням. Це відкриває багато дверей на шляху до справжнього. А людина істинна, коли вона пізнала свою природу, коли вона духовно росте і розвивається, слідує своєму серцю і поклику душі.

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Читайте інші свіжі матеріали у блогах українських мам та тат
Наші проекти