Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="137299"]

Багатодітність - не жах-жах: 4 аргументи від мами трьох погодок

Old date:
Current date: 2024.04.16
New date: 2018.03.15
0
Поділитися:
Більшість із нас сьогодні, представляючи багатодітну сім'ю, думає про одне й те саме: багато дітей – багато часу та грошей! Але давай
Більшість із нас сьогодні, представляючи багатодітну сім'ю, думає про одне й те саме: багато дітей – багато часу та грошей! Але давайте відкладемо убік фінансове питання, грошей все одно ніколи не вистачає, і що ми бачимо? Велика сім'я - більше любові, тепла, взаєморозуміння та взаємопідтримки!
Катерина Міщенко

Катро Буток


Сьогодні бути мамою трьох — не рідкість у нашому суспільстві, і, можливо, я не зроблю зараз сенсаційних заяв. Але впевнена, що спостереження та досвід мами з «іншої пісочниці» це завжди цікаво, а часто дуже корисно. Отже, давайте знайомитись, я мама трьох вересень, яким навіть у сумі немає ще й десяти років. Звичайно, основні відкриття у нас ще попереду, але й за плечима вже чималий тягар взаємин із малечею.
Катро Буток
Катро Буток
Популярний блогер, педагог, мама трьох дітей, директор студії дитячої фотографії KATRO BUTOK.

За професією я викладач, і дуже люблю спілкуватися з людьми, ділитися своїми знаннями, допомагати поки що недосвідченим матусям рекомендаціями або порадами онлайн. Це великий прорив у материнстві, вміти шукати, знаходити та ділитися потрібною інформацією! Кожна дитина дає батькам унікальний і неповторний досвід, і будь-яка порада, отримана навіть колись давно, може стати вам у нагоді сьогодні як ніколи.

Упевнена, що всім багатодітним мамам ставлять одне й те саме питання: як це бути мультимамою? Сподіваюся, мої відповіді, отримані на власному досвіді, зможуть зламати стереотипи про складності материнства.

Багатодітність – це не «жах-жах»!

Перші п'ятсот вечорів я хитала свою доньку на руках... Качати біцуху — точно не моє! І було страшно уявити, що слідом за донькою народиться син. «Гойдати двох?! Точно ні!», - сказали ми й навчили малюка засипати без рук і хитань... А як було усвідомити, що скоро народиться третій?.. Адже це нереально - укласти спати трьох малюків одночасно! «Куди подінетесь», — сказала нам життя, і ми впоралися!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітність – не хвороба, якщо вам пощастило з лікарем: історія тричі мами


Катерина Міщенко

Катро Буток

Декрет - це не ступор у розвитку

Бути мультимамою - це величезна робота над собою та своїми особистими якостями! Хоч би як парадоксально це звучало, але з трьома дітьми я морально стійкіший, ніж була з двома чи одним. Менше уваги звертаю на дрібниці та дрібниці, набагато спокійніше сприймаю довгі збори, загальний гул і шум навколо… Я ставлю набагато більш глобальні цілі: чи не важливо зав'язаний бант, не важливо, що він не підходить до цього вбрання, важливо те, що дитина хотів саме цей зелений бант саме з цією червоною сукнею. Локальне (і глобальне) щастя дітей завжди у пріоритеті, саме воно — запорука гарного настрою та спокою усієї родини.

Є час на все і навіть більше!

Кожна наступна дитина допомагає нам бути активнішою, змушує оптимізувати плани так, щоб був час не тільки на пелюшки, пляшечки та каші, але й на себе, і на тихий романтичний вечір. Ми навчилися цінувати час, як ніколи до дітей! І як результат — я не мама, яка сидить удома в декреті, а доцент НАУ, дитячий фотограф, кандидат фіз-мат наук, блогер і навіть іноді сценарист.

Багатомами вічно втомлені? ні!

Повна, що життя тяжке і за що мені все це — щовечірній must have кожної мами (не тільки багатодітної)! Але це зовсім не означає, що справді настав кінець? Це нормальна процедура виплеску втоми. Зауважте! Як тільки поскаржиться рідній людині на животрепетне — втома як рукою знімає. Головне — не втягуватись у цей процес і впіймати емоційну стабільність. Тоді будь-яка сильна, строга, всеуспіваюча і відповідальна мама перетворюється на м'яку кішечку, що тихо сплять на грудях найпрощаючого і доброго багатодітного тата на світі.

Катерина Міщенко

Катро Буток

Внутрішній стрижень людини зможе бути міцним без супутньої підтримки сім'ї. І дуже здорово, коли сім'я це не тільки мама та тато, а ще, приміром, троє братів та сестричка! Не бійтеся, живіть, народжуйте! «Я не впораюся!» - Це не про нас! Величезний світ мам, які діляться досвідом та ведучі блоги, завжди надасть вам підтримку!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому з дітьми треба розлучатися
Як материнство нас омолоджує: висновки дослідної мами

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (11 оцінок, середнє: 4,91 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Читайте інші свіжі матеріали у блогах українських мам та тат
Наші проекти