Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="146709"]

Кохання крізь кілометри: реальність чи абсурд?

Old date:
Current date: 2024.05.29
New date: 2017.06.23
0
Поділитися:
У кожного з нас своя любовна історія, у когось – щаслива, у когось – сумна. Але після будь-якого дощу завжди на небі з'являється р

У кожного з нас своя любовна історія, у когось щаслива, у когось сумна. Але після будь-якого дощу завжди на небі з'являється веселка.

Катро Буток

Багатодітна мама Катро Буток поділилася своїми спогадами про кохання на відстані. А як ви вважаєте чи можна зберегти почуття крізь кілометри?

Катро Буток
Катро Буток
Популярний блогер, педагог, мама трьох дітей, директор студії дитячої фотографії KATRO BUTOK.

♥♥♥

Мій друг упевнений, що це кохання... що величезні відстані - не завада почуттям... а я слухаю його і мовчу. Мій погляд прямує кудись далеко в минуле… і багато що могло б йому підказати, але не маю права руйнувати ілюзії… чи не ілюзії? Ви вірите у кохання крізь кілометри?

Кохання на відстані - це романтично і дуже чуттєво. Але ми живемо ілюзіями про людину, про її звички, додумуємо в той бік, у який нам хотілося б.


Ми пишемо романтичні смс... і в навушниках — музика, яка все подальше життя асоціюватиметься з тією далекою людиною. Навіть через багато років, нам буде прикро почути, що «ти тоді помилилася».. Ні, не помилилася я! Просто це кілометри всьому винні.

Ми не віримо, і навіть думати не хочемо, що цей варіант зниклий.

Катро Буток

♥♥♥

Зараз, нинішня я, все ще романтик і святовіритель у кохання, так хочу собі тодішньої сказати: кинь, не варто навіть думати про це серйозно! пустощі!
Але не скажу. І дякую всім тим, хто не сказав колись. Відстань – це той яскравий букет почуттів, які кожен у своєму житті має пережити.
Букет почуттів… Так, саме цими словами через багато років ми назвемо те, що точно тоді було любов'ю.

А що – кохання? Це бути поряд. Не словом, не листівкою, не піснею, не думками, а тілом. Це йти по життю разом, тут і зараз, а не «як тільки я приїду», ось відпустку візьму ... але квитків на завтра немає.
Чи не права я?

Катро Буток

Хвала всім тим, хто зміг подолати «як тільки» та приїхати: не на годину, не на тиждень, а назавжди. Але у мене навіть серед знайомих таких немає, у вас є?

Чоловік з великої літери — той, хто не плив за течією, а взяв і вийшов з тієї річки… виринув, обтерся рушником, встромив навушники з «тою» музикою і сів у літак!

І мені колись здавалося, що я з тих.. можу злетіти.. але... кілометри — не проблема, а лише причина відкласти цей важливий крок.. а пізніше — «квитка» вже не було.

Сидимо на кухні, мій друг не замовкає. кохання, звичайно! Усміхаюся і мовчу... а що сказати?

Катро Буток

Катро Буток

Якщо ти впевнений, що всі літери, написані тут, це песимізм та роздуми того, хто не зумів вийти з річки.. а у вас — це не букет почуттів, а точно кохання. так, так, прямо зараз .. і я потисну тобі руку і чекатиму смс, що була не права.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Помилки у сімейних відносинах, які допускають майже всі жінки
Свекруха та невістка: топ-5 помилок у відносинах

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (3 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Читайте інші свіжі матеріали у блогах українських мам та тат
Наші проекти