Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="248661"]

Як перетворити хобі на джерело сил і… невеликий дохід: особистий досвід мами погодок

Ірина Гроха
блогер
Мама двох малюків-погодок з дуже маленькою різницею у віці.

@iragrokha пише про мамство, робить огляди продукції для дітей та мам. Її тексти тонкі та глибокі, з особливою філософією. А ще… Ірина знімає красу будинку та у подорожах.

Old date:
Current date: 2024.04.16
New date: 2020.06.10
0
Поділитися:
Ірина Гроха - мама двох малюків-погодок з дуже маленькою (1,3 роки) різницею у віці. У неї хлопчик та дівчинка — Толік та Влада. І

Ірина Гроха - мама двох малюків-погодок з дуже маленькою (1,3 роки) різницею у віці. У неї хлопчик та дівчинка — Толік та Влада. І два величезні коти мейн-куна, які більше за дітей. )) Коти теж погодки. Іра – блогер, пише про мамство, робить огляди продукції для діток та мам. Її тексти тонкі та глибокі, з особливою філософією. А ще… Ірина знімає красу будинку та у подорожах. Фотографує так, що фото купують фотостоки. Що тут особливого? У неї погодки. І двоє котів.

заробіток у декреті

Джерело: instagram @busy_mom_happy_son

Кожна мама вміє поєднувати 5 речей одночасно: бути мамою, домогосподаркою, дружиною, менеджером, подругою, яка розуміється на моді, психології і знає безліч цікавих рецептів. Сучасний світ додав ще одну роль – блогер. Навіть якщо у вас чат з бабусями та дідусями, в якому ви відправляєте відео та розповідаєте, як пройшов день. Це також блог.

Коли після роботи економістом у Roshen я вийшла у декрет, то спочатку готувалася до появи малюка. А потім, коли йому було 2 місяці, я раптом зрозуміла, що в мене дуже багато вільного часу. Питання вирішилося створенням блогу @busy_mom_happy_son. Що в перекладі означає «зайнята мама – щаслива дитина». Саме із зайнятості мами починається формування щастя у сім'ї.

бізнес у декреті

Джерело: instagram @busy_mom_happy_son

Я вирішила, що неодмінно буду зайнятою: басейн для себе та малюка, фітнес, іноземні мови, фотографія, написання текстів. Тоді я ще не знала, що бути зайнятою – це не головне. І що через 3 роки назва блогу не буде відповідати мені і моєму життю, вже більш спокійному, я зміню його на @iragrokha і стану ще щасливішим.


Вже 2 роки я успішно веду блог, займаюся дітьми, іноді подорожую, іноді читаю, часто готую, багато посміхаюся. Якоїсь миті я зрозуміла, що не можна постійно бути busy, важливо відпочивати і давати можливість відновити ресурси. Для мене джерелом сил стала фотографія. Я, як маніяк, щодня, ні, навіть щогодини, фотографую.

заробіток у декреті

Джерело: instagram @busy_mom_happy_son

Лайфхакі фотоманіяка!)

  • Спочатку планів заробляти на фото не було. Але, зовсім не напружуючись, заливаючи навіть мобільні фотографії на фотостоки (Shuttersstock та Twenty20), за 1,3 роки я заробила 200 доларів. Зусиль – мінімум. Знімаю здебільшого на iPhone.
  • Співвідношення лайків та покупок фото дивовижне! Деколи ті фото, які не оцінили в Інста, цілком добре продаються на стоках.
  • Чекати, що одразу підуть гроші, не варто… У мене почалися продажі через 3 місяці.
  • Якщо залив 10 найкрутіших фото – ефекту теж не буде. Треба лити сотнями.
  • Є тематичні конкурси, у яких можна виграти. Я вигравала двічі. За це, залежно від теми, можна отримати додатково $20–40.
  • Варто ознайомитися з азами фотографії: правилом третіх, розуміти, коли фотокартка пересвічена, основами композиції, балансом білого.
робота у декреті

Джерело: instagram @busy_mom_happy_son

Мами можуть встигнути все та ще й заробити на своєму захопленні! Дякуємо сучасному світу за гаджети, мільйон додатків і… фотошоп, він теж не зайвий!

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Читайте інші свіжі матеріали у блогах українських мам та тат
Наші проекти