Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="198574"]

Фрейд радить: народжувати треба всім!

Олена Флюнт
блогер
Олена Флюнт, дотепна пофігістка, мати чотирьох дітей, перинатальний психолог.

Олена вже 7 років у стані вагітності та годівлі, але їй вдається залишатися собою і не губитися в пелюшках та какашках. Життя вагітної мами з трьома дітьми сповнене пригод та відкриттів. Читайте, переймайте досвід! У яскравому цікавому блозі: як бути не просто мамою, а особистістю, і як не збожеволіти від щастя материнства.

Old date:
Current date: 2024.04.16
New date: 2019.07.03
0
Поділитися:
Що ми можемо винести з народження дитини окрім підгузків і, власне, самого материнства. І чому потрібно потурати своїм ж

Що ми можемо винести з народження дитини окрім підгузків і, власне, самого материнства. І чому потрібно потурати своїм бажанням під час вагітності?

елена флюнт, багатодітна мама, мама-блогер, народжувати потрібно всім

Джерело: Instagram@lenaflyunt

Народження дитини з позиції психоаналізу є найважливішою умовою самореалізації та завершенням психосексуального розвитку жінки. Тому народжувати рекомендовано всім.

Усі завжди зосереджені на факті вагітності або вже народженій дитині. Начебто жінка існує окремо від цього всього! Але жінка це середовище, в якому, знову ж таки за Фрейдом, доведеться провести довгі тижні суцільного задоволення. Відкрию секрет – під час зачаття відбувається злиття двох організмів. І значимість їх не рівноцінна. Плід перетягує ковдру на себе і підпорядковує всі материнські системи так, щоб забезпечити максимальне виживання. А ви думали, дитина починає «нагинати» вас під час кризи року чи трьох?) Ні! Він робить це раніше. Приблизно два місяці після запліднення.

елена флюнт, багатодітна мама, мама-блогер, народжувати потрібно всім

Джерело: Instagram@lenaflyunt

Тому все, що б не робила вагітна жінка, вона робить заради збереження системи вагітності. Усі її бажання, наміри та дії лише заради майбутньої дитини. Залиште ілюзію, що ви керуєте своїм життям! Поки у вас живе два об'єкти несвідомого, ви не зовсім ви) І всі види невротичних та прикордонних поведінок у вагітних це лише захисту, щоб не провалитися в буквальний психоз.
Чим сильніше жінка намагається приструнити, тим складніше проходить вагітність. Чим довше заперечує факт вагітності і намагається жити як раніше, тим їй важче фізично. Це питання про те, як токсикоз, збереження і погані аналізи пов'язані з головою.


Вагітність потрібно поступово і плавно вплітати у свою повсякденність. Потурати бажанням та потребам свого тіла. Щодня прислухатися до себе. Пам'ятаю, як мій лікар сміявся, що я надто чутлива і відчуваю кожну, навіть мінімальну зміну у своєму тілі та психіці. І казав, що більшість жінок не так. Не так, це правда, вони стійкіші до потреб свого організму. Але, як виявилося, і народжують вони не так розкішно, як я.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Читайте інші свіжі матеріали у блогах українських мам та тат
Наші проекти