Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="154888"]

Дочка та два сини: про секрети виховання та важливість дівчаток у житті кожної мами

Old date:
Current date: 2024.05.29
New date: 2017.09.05
0
Поділитися:
Катро Буток, активна і творча мама трьох погодок, відверто розповіла про виховання дітей і про те, наскільки важливо, коли багато

Катро Буток, активна та творча мама трьох погодок, відверто розповіла про виховання дітей та про те, наскільки важливо, коли у багатодітній сім'ї росте старша дочка.

У моєму житті тричі сталися справжні чудеса – у нас народилися діти, але вперше був особливим – я стала мамою дівчинки.

Катро Буток
Катро Буток
Популярний блогер, педагог, мама трьох дітей, директор студії дитячої фотографії KATRO BUTOK.

♥♥♥


Хочу поділитися з вами важливістю саме дівчаток у житті кожної мами. Дивлюся на власних дітлахів і дивуюся, як все-таки геніально природа розподілила ролі між чоловіком і жінкою! Мої зовсім ще не дорослі сини хоч і люблять один одного, але порозумітися між собою їм вдається рідко. Чого не скажеш про взаємини брат-сестра-брат.

Кілька днів тому дочка з бабусею помахала нам хусткою і вирушила на море. Момент прощання з братами вкинув мене в нескінченне розчулення і з усіх плакали (а плакали всі) мої сльози були сльозами щастя.

Єгорчик, коли ти по мені будеш сильно-нудьгувати, попроси тата зняти зі стіни ось цю фотографію і обійми мене. Навіть через великі відстані я відчую, що ти любиш мене.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Багатодітність - не жах-жах: 4 аргументи від мами трьох погодок

П'ять років! Цій передбачливій, ніжній, турботливій жінці лише п'ять років! Вона хотіла допомогти йому впоратися із сумом. Але сум не дочекався моменту, коли сестра поїде! Вона по-чоловічому, без жодного слова хлинула струмком з брата і, ридаючи, він так сильно її обійняв, що струмки полилися і в Христини, і в бабусі, і в мене. А секундою пізніше за компанію став плакати і Кирило , на його підтримку завжди можна розраховувати у будь-якому питанні))

♥♥♥

І ось ми без неї четвертий день, але татова парафія з роботи вже не приносить тієї радості, як раніше, бо тато дзвонить у двері, і він — не Христина. Сумніваюсь, чи було б таке між братами… Але поки що я спостерігаю чоловічі єдиноборства, двоголосі крики та приймаю регулярні скарги на несправедливість взаємин «не відповідай йому ударом, вчи малюка вирішувати питання мирно».

Дочка зазвичай усуває ці розбіжності на раз-два: шкодує потерпілого, відволікає від крику жартом: «Ого, та комар тобі вухо відкусив! Ти бачив?»… І немає бійок, ниття, скарг…

Христина — наймиліший на світі громовідвід цим спекотним хлопцям, вона — їхня віддушина та символ доброти! У магазині Єгор все одно бере три свіжі круасани. — Бери два: собі та Кірюші. Крістіна поїхала, ти знову забув? - Ні, тату! Вона незабаром приїде. А в мене буде для неї сюрприз!

Мами хлопчиків! Як? Як ви справляєтеся без дочок? З самого дитинства я мріяла про старшого сина та молодшу доньку: «щоб дівчинка відчувала чоловічий захист», «щоб була принцеса, а брат — лицар» і багато ще таких «щоб»… Але як же я вдячна долі за першу дочку! Вона все це відчує: і захист, і лицарів навколо… і до того ж стане найдбайливішою мамою, адже практика дарувати кохання (а не тільки приймати) у неї — із самих пелюшок!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Діти та гроші: секрети виховання від багатодітної мами
6 типів бабусь, які псують дітей: знайдіть свою

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (7 оцінок, середнє: 4,57 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Читайте інші свіжі матеріали у блогах українських мам та тат
Наші проекти