Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="255622"]

3 книги, які має прочитати ваша дитина: свіжий огляд від дитячого письменника

Old date:
Current date: 2024.04.17
New date: 2020.10.06
0
Поділитися:
Не впевнений, що хтось за час карантину та, яка не думає відступати, пандемії став більше читати. Але дітям читати все ж таки потрібно. Старі до

Не впевнений, що хтось за час карантину та, яка не думає відступати, пандемії став більше читати. Але дітям читати все ж таки потрібно. Старі книжки та купувати нові. Наприклад, ті, про які йтиметься нижче.

Класика, книжка, знайома багатьом з дитинства, якщо не за паперовою версією, то за версією радянського мультфільму «Три банани». Зазвичай, книга «Три банани, або Петро на казковій планеті» набагато крутіше, ніж мультфільм, хоч особисто у мене в дитинстві він був у беззастережних хітах.

Але повість чеського письменника Зденека Карела Слабого – це просто феєрверк абсурду, хвацької фантазії та сатири одночасно. Хлопчик Петро, ​​зустрівши пана в чорному капелюсі, потрапляє в такі пригоди і подорожує такими фантастичними і казковими світами, що інший герой дорослого фантастичного роману позаздрив би. У Радянському Союзі книга видавалася, здається, лише один раз. Декілька років тому була перевидана знову. Якщо знайдете – не проходьте повз.


Виявляється, ревти теж потрібно вміти правильно! А як саме можна дізнатися з нової книжки Олесі Мамчич «Як правильно ревіті», виданої "Ранком" спільно з ЛА Барабука В принципі, все, що марковане Барабукою, можна купувати своїм дітям сміливо, але Мамчич рекомендую особливо. Мені дуже подобається те, що вона робить у дитячій літературі, і нова книжка – не виняток.

Гумор, абсурд, іронія присутні і в цій невеликій збірці віршів. І якщо ви і ваші діти люблять посміятися так само, як і я, вам просто необхідно мати в домашній бібліотеці «Як правильно ревіті».

Про кротів

Я і ти – ми кроті,

в нору можемо втекти,

якщо тут, угорі,

буде гірше, ніж у горі.

Переважно нам, кротам,

гірше тут, а краще – там.

Та буває навпаки:

знизу не-пере-лив-ки!

Ще одна книжка. Повість письменниці з Білорусі Ганни Зінькової "З гарячим привітом від Фекли". Зворушлива історія про втрати, дружбу та кохання. Головні герої – діти із інтернату. Це сухий короткий опис. Повість же зовсім не коротка, але читається на одному подиху, і торкається струн душі плавним перебором, награючи на них гарну ліричну мелодію. Було б чудово, якби повість переклали українською мовою.

Читайте!

Купити мої книжки можна ТУТ!


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Читайте інші свіжі матеріали у блогах українських мам та тат
Наші проекти