Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="196199"]
Без рубрики, Новини

Донька Ані Лорак зворушливо привітала маму з днем ​​народження

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2018.09.28
0
7-річна Софійка прочитала вірш перед камерою, привітавши таким чином Кароліну з днем ​​народження. Схоже, це вже стано

7-річна Софійка прочитала вірш перед камерою, привітавши таким чином Кароліну з днем ​​народження.

Схоже, це вже стає традицією – не перший рік Ані Лорак публікує в Інстаграмі вітання від доньки, і з кожним разом Софійка декламує дедалі більше артистичного. І цього разу дівчинка старанно вимовила завчені слова, а мати виклала відео в Інстаграм.
 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 


Публікація від Ані Лорак (@anilorak)


Підписувати пост Кароліна не стала, лише поставила багатозначне серце ❤️. А ось фоловери розійшлися не на жарт – більшість приєдналися до привітань та похвалили дівчинку, але знайшлися й такі, що писали капості як щодо співачки, так і на адресу маленької дівчинки: «Молодець! Мамина радість???», «З днем ​​народження Кароліна будь щаслива здоров'я тобі та твоїй донечці Одеса любить Вас))))», «Моральні виродки, перестаньте ображати дитину. Як можна впасти настільки! Тим більше, дівчинка реально симпатична.


Ані Лорак із донькою

Джерело: instagram @anilorak

Останнім часом Кароліна намагається більше часу проводити з донькою, хоча Софійка вже не така вільна, як раніше – дівчинка цього року пішла до першого класу.

Ані Лорак з донькою та чоловіком

Джерело: instagram @muratnalca

Ані Лорак із днем ​​народження привітав та її чоловік, якого підозрюють у зраді дружині. Що сталося, які тепер між Кароліною та Муратом стосунки, ніхто з них не коментує, але доморощені психологи ставлять діагноз – поставимо в соцмережах невірний чоловік намагається вибачатися, нехай і англійською.

Дівчинка, яка подарувала мені найкраще життя у моєму житті. Соник, моє нескінченне кохання. Кароліна ДИВА. З днем ​​народження, моє нескінченне кохання, бажаю тобі ідеального здоров'я, щасливого життя в гармонії з твоєю душею, завжди будьте під опікою БОГА.
З Днем народження ? ? ????❤️????❤️❤️?❤️?❤️❤️❤️❤️?❤️?❤️❤️❤️❤️❤️??❤️
Ти єдина та виняткова.
Будемо ми разом чи ні, ти одна єдина.


Нагадаємо, Ані Лорак, точніше, Кароліна, вийшла заміж за турецького бізнесмена, одного з власників туроператора Turtess Travel Мурата Налчаджіоглу в 2009 році. Пара розписалася у центральному РАГСі Києва, а після цього відсвяткувала своє весілля з розмахом у Туреччині.


Ані Лорак з донькою та чоловіком

Джерело: instagram @anilorak

Восени 2010 року стало відомо, що Ані Лорак вагітна і чекає на дівчинку, яка і з'явилася на світ у призначений термін, 9 червня 2011 року. Софійка – перша і поки що єдина дитина для обох подружжя.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x