Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="111601"]
Здоров'я

Йога для дітей: 7 корисних вправ, які допоможуть дитині стати гнучкою

Old date: 2016-09-14
Current date: 2022.05.18
New date: 2018.06.29
0
Хто сказав, що йога це складно, і тільки дорослі можуть освоїти її ази? Часто дітки куди пластичніші, просто не всі знають про своє

Хто сказав, що йога це складно, і тільки дорослі можуть освоїти її ази? Часто дітки куди пластичніші, просто не всі знають про свій потенціал! Проста йога для дітей допоможе дитині навчитися правильно дихати під час активних ігор та стане чудовою щоденною зарядкою!

Спорт – це сила! Чим раніше дитина їм зацікавиться і освоїть легкі гімнастичні вправи, тим здоровішою та активнішою вона буде. Давайте подивимося, які з вправ можуть бути корисні вашому малюкові. Освоюйте техніку та дивіться, як виконувати просте тренування у докладному відео-уроці.
Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Присідання на шкарпетках

Сідаємо навпочіпки і піднімаємося на шкарпетки. Намагаємось утримати рівновагу.

Солдатик

Піднімаємо ногу під прямим кутом і тримаємо рівновагу, скільки можемо.


Літера «Про»

Сідаємо на зігнуті ноги, піднімаємо попу і прогинаємося назад, намагаючись ухопити руками п'яти. Дістали до п'ят і стоїмо в такому положенні, скільки вийде.

Берізка

Лягаємо на спину, руками піднімає таз і витягуємо ноги нагору. Стоїмо так, скільки виходить. Батьки повинні обов'язково страхувати дитину за ноги!


Місток від стіни

Не поспішайте одразу ставати на місток, щоб не травмувати спину дитини. Спочатку пробуйте стати на нього, упираючись руками у стіну, поступово прогинаючи спину дедалі нижче.

Стійка на нозі

Піднімаємо одну ногу вперед і робимо захват ноги рукою. Намагаємось випрямити ногу, не розтискаючи руки. Тримаємо рівновагу.


Балансувальна паличка

Відводимо одну ногу назад, вона не стане паралельна підлозі. Протилежну руку також відводимо до рівної лінії руки та ноги. Тримаємо рівновагу.


Варто пам'ятати, що вікові обмеження є суто індивідуальними. Все залежить від фізичної підготовки вашої дитини, тому перед виконанням комплексу краще проконсультуватися з вашим педіатром.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x