Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="126068"]
Здоров'я

Лікування грипу та ГРЗ: які продукти заважають вашому одужанню

Old date: 2016-12-13
Current date: 2022.09.28
New date: 2020.11.04
0
Лікування грипу та ГРЗ майже завжди супроводжується прийомом пігулок. Але деякі продукти несумісні з прийомом деяких медиків

Лікування грипу та ГРЗ майже завжди супроводжується прийомом пігулок. Але деякі продукти несумісні із прийомом деяких медикаментозних препаратів. І зараз йдеться не тільки про алкоголь.

Джерело: Shutterstock

Лікування грипу та ГРЗ у більшості людей починається з прийому ударної дози вітаміну С. Деякі люди вважають за краще випити кілька досить смачних пігулок, інші (і таких більшість, що саме по собі непогано) налягають на цитрусові. Тому попит на лимони, апельсини, мандарини в період епідемії грипу та ГРЗ зростає без реклами та маркетингових хитрощів.

Проте слід пам'ятати, що передозування вітаміну С небезпечне саме собою. Порушення діяльності підшлункової залози, дефіцит вітамінів групи B, зниження кількості лейкоцитів у крові, збої у менструальному циклі, підвищення артеріального тиску – ось перелік проблем, які при передозуванні вітаміну С можуть виявитися досить швидко. І це ще не все.

Передозування вітаміну С може призвести до пролонгованого впливу медикаментозних препаратів на організм людини. Не знаючи про це та приймаючи чергову таблетку відповідно до інструкції, можна отримати ефект передозування лікарського засобу. Якщо ефект надлишку вітаміну С виник на тлі прийому цитрусових, то фуранокумарини, що містяться в них, можуть «вимкнути» один з компонентів таблетки і значно посилити інший. Зрозуміло, що про адекватне лікування у разі говорити годі й говорити.


лікування ГРЗ

Burda Media

Висновок: приймаєте таблетки для лікування ГРЗ та грипу? Не запивайте їх фрешами з цитрусових і взагалі дуже суворо стежте тимчасовими інтервалами між прийомом таблетки та вітаміном С. А також – за вживанням свіжих цитрусових.

Які ще продукти під забороною під час лікування грипу та ГРЗ? Уникайте ось такої їжі:

  • наваристі бульйони, допустимо тільки бульйон з молодого домашнього півня, вчені знайшли в ньому речовини, що допомагають боротися з віркусами;
  • всі копченості, адже сучасні технології «копчення» — це чиста хімія, яка постачає на наші столи канцерогени;
  • витримані сири (у них багато тираміну, що має яскраво виражену судинозвужувальну дію);
    будь-які рафіновані продукти з великим переліком Е-шек у складі. Все це дуже навантажує організм і перешкоджає його самостійній боротьбі з вірусами.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти