Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273258"]
3-7, Все буде УКРАЇНА!

Як навчатися під час війни: онлайн-платформи для школярів

0
Від 14 березня у деяких регіонах України відновився навчальний процес. Діти, які були вимушені покинути свої домівки, зможуть займа�

Від 14 березня у деяких регіонах України відновився навчальний процес. Діти, які були вимушені покинути свої домівки, зможуть займатися дистанційно. Дізнайтеся, які платформи для школярів запровадили в Україні та чим вони корисні.

Як навчатися під час війни: онлайн-платформи для школярів

Джерело: Shutterstock

Навчання стартувало вже у 13 областях. Форма освітнього процесу залежить від безпекової ситуації у кожному регіоні, територіальній громаді окремо та обов’язково погоджена з військовою адміністрацією.

У 8 областях діти повернулися до навчання частково і частково були продовжені канікули. У 4 областях, у яких рівень безпеки не дозволяє школярам повернутися до учбового процесу, навчання призупинене.

Про це розповів міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.


Про які саме області йдеться, не повідомляється. Втім, кожна дитина, зокрема ті, що виїхали за кордон, можуть отримувати знання завдяки онлайн-платформам.

1. Онлайн-розклад

Разом із компанією Google Україна в МОН створили спеціальну платформу — Онлайн-розклад. Діти з 1-го по 11-й клас можуть переглядати час занять через інтерактивний Google-календар. Сайт доступний для усіх бажаючих у реальному часі.

2. Всеукраїнська школа онлайн

Для дистанційного навчання вчителі та школярі можуть використовувати національну електронну платформу «Всеукраїнська школа онлайн». Там ви знайдете уроки з усіх шкільних предметів для учнів 5-11 класів.

Сайт також доступний за межами України — його використовують у понад 120 країнах світу. А отже, евакуйовані діти легко повернуться до навчання, яке відповідає українській освітній програмі.

3.  Проєкт «Навчання без меж»

Не варто перейматися і тим, хто знаходиться у зонах, де поганий доступ до інтернету чи мобільного зв’язку. У понеділок, 14 березня, розпочався освітній проєкт «Навчання без меж». Дана програма є спільною розробкою Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів «ПЛЮСПЛЮС», «Піксель» та «Суспільне», а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video та sweet. tv. А це означає, що до навчального процесу можна долучитися, увімкнувши дані канали.

«Проєкт передбачає трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів, які залишаються у регіонах, де є проблема недостатньо якісного зв’язку та доступу до інтернету», — повідомили організатори.

Повертайтеся до навчання та бережіть себе!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты