Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273258"]
3-7, Все буде УКРАЇНА!

Як навчатися під час війни: онлайн-платформи для школярів

0
Від 14 березня у деяких регіонах України відновився навчальний процес. Діти, які були змушені покинути свої домівки, зможуть позики

Від 14 березня у деяких регіонах України відновився навчальний процес. Діти, які були змушені покинути свої домівки, зможуть займатися дистанційно. Дізнайтесь, які платформи для школярів впровадили в Україні та чим вони корисні.

Як навчатися під час війни: онлайн-платформи для школярів

Джерело: Shutterstock

Навчання стартувало вже у 13 областях. Форма освітнього процесу залежить від безпекової ситуації в кожному регіоні, територіальній громаді окремо та обов'язково погоджена з військовою адміністрацією.

У 8 областях діти повернулися до навчання частично та частично були продовжені канікули. У 4 областях, у яких рівень безпеки не дозволяє школярам повернутися до навчального процесу, навчання припинене.

Про це розповів міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.


Про які саме області йдеться, не повідомляється. Проте кожна дитина, зокрема ті, що виїхали за кордон, можуть отримувати знання завдяки онлайн-платформам.

1. Онлайн-розклад

Разом із компанією Google Україна в МОН створили спеціальну платформу. Онлайн-розклад. Діти з 1-го по 11-й клас можуть переглядати годину зайняти через інтерактивний Google-календар. Сайт доступний для всіх бажаючих у реальному часі.

2. Всеукраїнська школа онлайн

Для дистанційного навчання вчителі та школярі можуть використовувати національну електронну платформу «Всеукраїнська школа онлайн». Там ви знайдете уроки зі всіх шкільних предметів для учнів 5-11 класів.

Сайт також доступний за межами України - його використовують у понад 120 країнах світу. Отже, евакуйовані діти легко повернутися до навчання, яке відповідає українській освітній програмі.

3. Проект «Навчання без меж»

Не варто перейматися і тим, хто знаходиться в зонах, де поганий доступ до інтернету чи мобільного зв'язку. У понеділок, 14 березня, розпочався освітній проект «Навчання без меж». Дана програма є спільною розробкою Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, Піксель та Суспільне, а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТВ, 1+1 video та sweet. tv. А це означає, що до навчального процесу можна долучитися, увімкнувши дані канали.

«Проект передбачає трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів, які залишаються в регіонах, де є проблема недостатньо якісного зв'язку та доступу до інтернету», — повідомили організатори.

Повертайтесь до навчання та бережіть собі!Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти