Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="86723"]
3-7, Підготовка до школи

Все, що потрібно пояснити дитині про одяг та стиль — корисні підказки

0
Маленькі діти рідко серйозно стурбовані своїм зовнішнім виглядом. Виняток становлять лише випадки, коли малюк готовий битися в історії.
Дитячий одяг (фото Burda Media)

Burda Media

Маленькі діти рідко серйозно стурбовані своїм зовнішнім виглядом. Виняток становлять лише випадки, коли малюк готовий битися в істериці, аби піти саме в цій сукні чи шапці. Але це скоріше питання встановлення меж дозволеного, а не бажання виглядати певним чином.

У міру зростання дітей все більше займає їхній зовнішній вигляд — хочеться щось гарне і все більше несхоже на мамині смаки. У підлітковому віці цей «одяговий бунт» досягне апогею, але вже змалку краще проговорити з дитиною тему одягу, щоб пояснити як свою позицію, так і загальноприйняті норми.

Дівчина в красивій сукні лежить на підлозі

Fotolia.com

 

Отже, перші розмови про зовнішній вигляд з малюком повинні допомогти йому засвоїти наступні постулати:


  1. Одяг - це спочатку спосіб прикрити тіло від холоду чи спеки, тобто забезпечити собі комфорт та здоров'я незалежно від погодних умов. Тому перше, чим необхідно керуватися при виборі оздоблення, - це зручність, комфорт і такі властивості як сезонність, натуральність та інше.
  2. Охайний зовнішній вигляд - також важливе правило для гідного уявлення себе, особливо якщо ти спілкуєшся з новими людьми. Поясніть дитині (краще на прикладах — можна апелювати до її улюблених персонажів із книг або мультфільмів), що стара річ, яка підтримується в порядку та чистоті, часом виглядає краще, ніж наймодніший «прикид», спотворений складками та плямами.
  3.  Смак у всіх людей різні. І вам доведеться піти на поступки, коли дітка захоче вдягнути щось несусвітне на думку батьків. Важливо відразу попередити про межі дозволеного і не критикувати дитину даремно - для неї зовнішній вигляд - вкрай болісна тема. Якщо ви ніяк не готові погодитися на якісь зміни в образі чада, пропонуйте завжди гідну альтернативу, яка влаштує обидві сторони (приклад: давай не будемо фарбувати твоє волосся в фіолетовий - існують спеціальні крейди або тоніки, які тримаються на волоссі тиждень-два) . Про те, з чим ви готові і з чим не готові змиритися в одязі та стилі, також краще розповісти ще маленькій дитині. Це, звичайно, зовсім не означає, що в міру дорослішання він орієнтуватиметься на ваші слова. Але принаймні його буде попереджено про можливі конфліктні ситуації.

Ще один важливий момент: якщо ви хочете навчити малюка одягатися зі смаком, доведеться звернути увагу на власний гардероб. Показуйте гідний приклад — і дитина рано чи пізно засвоїть ази стилю навіть якщо не вести про це спеціальних бесід. адже всім відомо, з якою точністю та азартом малюки копіюють всі звички та зовнішні особливості своїх батьків.

Якщо ви хочете, щоб дитина сама задумалася про одяг, її вибір і свій зовнішній вигляд, можете запропонувати йому відповідне навчальне відео за віком. Наприклад, ролик із циклу «Корисні підказки» — у ньому доступною мовою розказано все, що малюку варто знати на цю тему.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти