Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273235"]
Все буде УКРАЇНА!, Розвиток

ЮНІСЕФ, МОН та MEGOGO запускають «Дитячий садок онлайн» НУМО

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2022.03.14
0
ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти і науки України запустили дитячий онлайн-сад НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей

ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти і науки України запустили дитячий онлайн-сад НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3–6 років. Від сьогодні, 14 березня, перший випуск доступний до перегляду на МЕГОГО та на платформах Міністерства освіти і науки та ЮНІСЕФ. Проект покликань допомогти батькам зайняти дитину пізнавальними активностями, і тим самим відволікти дітей від воєнної дійсності. 

Дитячий садок онлайн

«Зараз діти перебувають у сховищах, у дорозі чи намагаються адаптуватися до нового місця. Батьки перебувають у стресовому стані та не завжди можуть організувати дітям корисний дозвілля. Проект НУМО допоможе зберегти зв'язок малюків із освітнім процесом і продовжувати опановувати дошкільнятам важливі навички для подальшого розвитку», – зазначають у ЮНІСЕФ.

«У найскладніший для України час, МОН спільно з партнерами, розробляють платформи, різні канали комунікації, щоб діти мали змогу навчатися. Завдяки дистанційним технологіям, для дошкільнят ЮНІСЕФ запускає дитячий садок НУМО. Цей проект є платформою, на якій батьки та вихователі зможуть знайти всі необхідні розвиваючі матеріали у відкритому доступі. Для нас важливо, щоб незважаючи на складнощі вже з раннього віку освіта для української малечі була комфортною, корисною та цікавою», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Дитячий садок онлайн

Джерело: Shutterstock

Онлайн-садок став частиною проекту НУМО – платформи, на якій зібрані корисні підказки, цікаві управи та ігри, які допоможуть дошкільнятам щодня опановувати важливі навички для подальшого розвитку і не втрачати вже здобуті компетентності.

Програму онлайн-садка розробляла команда вихователів на чолі з Соломією Бойкович, експерткою з дошкільної освіти. Також до команди розробників долучали психологів, щоби контент був безпечним для дітей, які зараз перебувають у стресі через війну. Онлайн-садок призвань допомогти зберегти зв'язок малюків з освітнім і розвивальним процесом.

«Перший випуск вже доступний для перегляду на MEGOGO. Дивитися можна абсолютно безкоштовно на всіх пристроях, що підтримує медіасервіс: смартфони, планшети, комп'ютери тощо», – додають у MEGOGO.

Розпочати перегляд першого відео НУМО дитячий садок онлайн на MEGOGO можна за посиланням https://megogo.net/ua/view/18037755.

Відео на YouTube-каналі ЮНІСЕФ https://youtu.be/t6iN1uGYeV8

Відеовипуски запущено у тестовому режимі. Організатори пропонують батькам залишати свої коментарі та пропозиції, щоб працювати над покращенням програми.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x