Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273272"]
Все буде УКРАЇНА!, Развитие

«Уроки підтримки»: долучайтеся до онлайн-занять з улюблених предметів 

0
Непрості часи потребують максимальної зібраності та витримки. А ще - підтримки. Ми маємо підтримувати одне одного, допомагати та ві

Непрості часи потребують максимальної зібраності та витримки. А ще — підтримки. Ми маємо підтримувати одне одного, допомагати та вірити в нашу перемогу. Однією зі сфер життя, яка зараз постраждала чи не найбільше, є освіта. А діти — найбільш вразлива категорія. Саме для того, аби підтримати учнів, Освітній проєкт «На Урок» із перших днів військової агресії Росії проти України запровадив «Уроки підтримки» для всіх школярів країни. 

учеба, школа

Джерело: pixabay

На сьогодні ми провели уже понад 35 уроків: з української мови, математики, англійської мови, фізики, історії України та програмування. І не плануємо зупинятися! Далі буде більше: більше уроків, більше цікавих і важливих тем, більше розвитку та навчання. І, звісно, більше підтримки.

Кожного дня на YouTube-каналі проєкту виходять нові цікаві уроки від викладачів онлайн-школи «На Урок», які допоможуть школярам не випасти з освітнього процесу та отримувати нові знання навіть у таких складних умовах.

«Уроки підтримки»: долучайтеся до онлайн-занять з улюблених предметів 

Джерело: pixabay

Як долучитися до «Уроків підтримки»? Дуже легко! Достатньо просто перейти на YouTube-канал проєкту (https://www.youtube.com/c/НаУроконлайншкола):  немає жодних додаткових реєстрацій. Уроки можна переглядати як онлайн, так і у записі, навчайтеся тоді, коли вам зручно та коли є можливість. Тримайте посилання на плей-ліст із уже проведеними заняттями: https://goo-gl.me/7Jbzs


Аби не пропустити нові уроки, підписуйтеся на наш YouTube-канал. Також за розкладом можна стежити в Instagram-акаунті онлайн-школи. Кожного дня за дві години до початку заняття у сторіс публікуються посилання на нові уроки. 

Долучайтеся до «Уроків підтримки»! Розкажіть про них дітям, учням, друзям і колегам. Підтримаємо одне одного в цей складний час!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты