Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273272"]
Все буде УКРАЇНА!, Розвиток

«Уроки підтримки»: долучайтесь до онлайн-зайняти з улюблених предметів 

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2022.03.15
0
Непростий годинник вимагає максимальної зібраності та витримки. А ще – підтримки. Ми маємо підтримувати одне одного, допомагати та ви

Непростий годинник вимагає максимальної зібраності та витримки. А ще підтримки. Ми маємо підтримувати одне одного, допомагати та вірити у нашу победу. Однією зі сфер життя, яка зараз потерпіла чи не найбільше, є освіта. А діти — найвразливіша категорія. Саме для того, щоб підтримати учнів, Освітній проект "На урок" із перших днів військової агресії Росії проти України «Уроки підтримки» для всіх школярів країни. 

навчання, школа

Джерело: pixabay

На сьогодні ми провели вже понад 35 уроків: з української мови, математики, англійської мови, фізики, історії України та програмування. І не плануємо зупинятися! Далі буде більше: більше уроків, більше цікавих і важливих тем, більше розвитку та навчання. І, звісно, ​​більше підтримки.

Щодня на YouTube-каналі проекту виходять нові цікаві уроки від викладачів онлайн-школи "На урок", які допоможуть школярам не випасти з освітнього процесу та отримувати нові знання навіть у таких складних умовах.

«Уроки підтримки»: долучайтесь до онлайн-зайняти з улюблених предметів

Джерело: pixabay

Як долучитися до "Уроків підтримки"? Дуже легко! Досить просто перейти на YouTube-канал проекту (https://www.youtube.com/c/НаУроконлайншкола): немає жодних додаткових реєстрацій. Уроки можна переглядати як онлайн, так і в записі, навчайтеся тоді, коли вам зручно та коли є можливість. Тримайте посилання на плей-лист із вже проведеними заняттями: https://goo-gl.me/7Jbzs


Аби не пропустити нові уроки, підписуйтесь на наш канал YouTube. Також за розкладом можна стежити в Instagram-акаунті онлайн-школи. Кожного дня за дві години до початку заняття у сторінок публікуються посилання на нові уроки. 

Долучайтесь до «Уроків підтримки»! Розкажіть про них дітям, учням, друзям та колегам. Підтримаємо один одного в цей складний час!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти