Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="130257"]
Розвиток

Вчимо англійську граючи: 10 книг та мультфільмів для дітей

0
Бажаєте, щоб дитина з дитинства вчила англійську? Для цього зараз існує велика кількість методик, а закріпити базові знання.

Бажаєте, щоб дитина з дитинства вчила англійську? Для цього зараз існує велика кількість методик, а закріпити базові знання та поповнити словниковий запас дитині допоможуть захоплюючі книги та мультфільми іноземною мовою!

вчимо англійську з дитиною

Щоб навчати англійську з дитиною граючи, достатньо кілька разів на тиждень читати з малюком іноземні віршики та включати йому улюблені мультфільми мовою оригіналу!

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


Книги для дітей англійською

"Stickman"

Автор: Julia Donaldson and Axel Scheffler


Ця книга розповість кумедну історію про людину-гілочку, яка загубилася і намагається знайти дорогу додому, але люди постійно плутають її з ціпком і забирають все далі. Текст книги складається з простих віршів з невигадливою римою, що дозволяє малюкові знайомитися з лексикою на слух, а кожна окрема історія тут дуже гарно проілюстрована.

http://lovedbyparents.com/stick-man-by-julia-donaldson-axel-scheffler/

Джерело: lovedbyparents.com

"Peep inside"

Автор: Anna Milbourne and Simona Dimitri

«Peep inside» — це серія книг про тварин, ферму, космос, аеропорт і т. д. Зміст кожної книги найпростіший і зрозуміліший, а всередині малюк побачить докладні сучасні ілюстрації та елементи книжки-іграшки: вікна, що рухаються, предмети, що рухаються. д.

https://www.waterstones.com/book/peep-inside-animal-homes/anna-milbourne/simona-dimitri/9781409550181

Джерело: waterstones.com

"Pete the Cat"

Автор: Ерік Літвін

Це ціла серія книг про кошеня Піте, який завжди знаходить собі пригоди. Наприклад, є книга, яка розповідає, як кошеня навчається у школі, купує собі окуляри, їде на пляж тощо. Тут дуже багато красивих яскравих картинок і проста лексика, тому книга чудово підійде дітям, які тільки осягають ази англійської.

https://singbookswithemily.wordpress.com/2013/07/17/pete-the-cat-in-singable-picture-books/

Джерело: singbookswithemily.wordpress.com

"Winnie the Witch"

Автор: Valerie Thomas і Korky Paul

У Великобританії діти просто обожнюють серію книг про відьмочку Вінні та її кота Вілбура, які є дуже позитивними персонажами. Кожна книга розповідає про одну пригоду, наприклад: Вінні взимку, Вінні та гарний гарбуз, Вінні та чарівна стіна тощо.

У всіх книгах дитина знайде безліч красивих ілюстрацій та просту лексику. Маленькі діти так полюбили Вінні, що автори написали продовження для школярів – кілька книжок із дорослими історіями.

https://www.amazon.com/Winnie-Witch-Valerie-Thomas/dp/0192728768

Джерело: amazon.com

"Cat in the Hat Beginner Book Dictionary"

Автор: PD Eastman

Щоб вивчення англійської було комплексним, вдома обов'язково потрібно мати хоча б маленький словник англійської мови. У цьому словнику ви знайдете близько 1000 слів за тематиками, красиві ілюстрації та варіанти використання нового слова у реченнях.

Окрім цієї книги можна також придивитися до словника «Big Book of English Words» від видавництва «Usborne».

Мультфільми на англійській мові

Ben & Holly's Little Kingdom

Цей мультфільм від творців іншого відомого мультика - Peppa Pig показує велике королівство з ельфами, феями та казковими героями. Всі англійські слова тут вимовляються досить повільно, вони прості та зрозумілі, але лексика трохи складніша, ніж у Пеппи. Тому мультик можна включати дітям 5-6 років.

http://www.aberdeenperformingarts.com/events/ben-holly-s-little-kingdom

Джерело: aberdeenperformingarts.com

Свиня Peppa

Діти просто люблять цей мультфільм, то чому б не дивитися його в оригіналі? Тим більше що діалоги тут дуже прості, сюжети актуальні та цікаві для малюків, а дикція персонажів — на найвищому рівні.

Для початку можна включати дитині англійською ті серії, які він дивився рідною.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3259889/As-children-s-favourite-Peppa-Pig-conquers-world-Sexist-pig-s-creators-140million.html

Джерело: dailymail.co.uk

Mr. Men and Little Misses

У нас були Телепузики та Смішарики, а у британців – смішні персонажі Little Misses, створені за мотивами книги Роджера Харгрівза. Зовнішність героїв відтворена за аналогією з їхніми іменами, всі вони яскраві та цікаві для дитини. Крім того, є окремий канал із різними серіями «Mr. Men and Little Misses», де можна вибрати сюжет із відповідною лексикою.

http://www.cartoonbrew.com/feature-film/mr-men-and-little-miss-headed-to-big-screen-108382.html

Джерело: cartoonbrew.com

Даніель Тигр

Це не просто мультик, а мультик-мюзикл, у якому персонажі дуже часто співають прості пісеньки англійською. Тигреня Деніел та його друзі потрапляють у звичні кожній дитині ситуації: йдуть у дитячий садок, потрапляють під дощ, сваряться та миряться, ходять до магазину та готуються до сну ввечері.

Лексика мультфільму дуже проста, майже всі слова вживаються для позначення тих процесів та предметів, які малюк бачить та використовує щодня.

http://danieltigerlive.com/

Джерело: danieltigerlive.com

Топсі і Тім

Це смішний дитячий серіал, головними героями якого стали близнюки Топсі та Тім. Будь-яку побутову історію, наприклад, похід до лікаря, діти перетворюють на пригоду з гумором та іграми.

Знято серіал за мотивами однойменної серії книг про дітей 1960-х років у Британії, і є чи не улюбленим ранковим шоу для маленьких англійців.

http://www.bbc.co.uk/cbeebies/shows/topsy-and-tim

Джерело: bbc.co.uk


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти