Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="140630"]
Розвиток, Вчимося вірити в чудеса: зимовий сhecklist для дбайливої ​​мами

Вчені розкрили секрети, як виховати доброї дитини

Old date: 2019-01-26
Current date: 2022.07.03
New date: 2020.11.29
1
Безперечно, всім батькам хочеться, щоб діти виросли добрими людьми, навіть трохи кращими, ніж вони самі. Доброті та людяності дітей н

Безперечно, всім батькам хочеться, щоб діти виросли добрими людьми, навіть трохи кращими, ніж вони самі. Доброті та людяності дітей потрібно вчити з дитинства, тоді вони не будуть хуліганами у школі та маленькими егоїстами.

карнавал, зима 2019, артистизм, як навчити дитину декламувати вірші, як навчити дитину танцювати, як навчити виступати на сцені, публічний виступ, ранок, розвиток

Джерело: Shutterstock

Вчені Гарвардського університету озвучили 7 простих секретів, які допоможуть батькам виховати чуйну, добру і світлу, як сонечко, дитину.
Проводьте більше часу разом

Якщо ваше спілкування з дитиною зводиться до моралі або розмови про дисципліну (особливо це стосується тат, які бачать дітей рідше, якщо весь день на роботі), то не чекайте, що ви будете найкращим батьком. З дитиною будувати стосунки на довірі, знати її та розуміти її бажання, частіше проводити разом час і показувати своє кохання. Тоді дитина не виросте озлобленою на весь світ, вона поважатиме оточуючих і знатиме, що таке кохання.

Джерело: Shutterstock

Вчіть подяки

Багато людей з легкістю озвучують те, що їм не подобається, але рідко щиро дякують оточуючим за їхню допомогу, турботу, підтримку. Вчіть цю дитину з дитинства! Нехай малюк дякує бабусі на смачний обід, вчителі в школі — за цікавий урок, вас — за… будь-що, адже мами роблять так багато!


Дослідження вчених показують, що люди, які висловлюють свою подяку, живуть щасливішими і навіть здоровішими за інших!

Джерело: Fotolia

Привівайте культуру раціонального використання часу

Час — один із найважливіших та непоправних ресурсів у нашому житті. Навіть у ранньому віці дитини можна навчити цінувати свій час і самостійно їм розпоряджатися. Освоїти навички управління цим безцінним ресурсом допоможуть різні вправи та прийоми, і тут, звичайно, не обійтися без допомоги дорослих.


Батьки повинні навчити дитину розуміти, що важливо, а терміново. Заохочувати його опрацьовувати ті завдання, які важливі насамперед, допомагати відокремлювати головне від другорядного.

А ще:


 • купіть дитині годинник і навчіть його правильно користуватися будильником;
 • обговорюйте з малюком майбутні заходи;
 • створіть годинник із зазначенням важливих справ;
 • пояснюйте дітям наслідки недотримання часу та запізнень;
 • заведіть синові чи доньці особистий щоденник;
 • створюйте свої маленькі сімейні традиції (для дитини дуже важливі такі події, як вечірні прогулянки всією сім'єю, недільне відвідування парку атракціонів, спільний перегляд мультфільму по суботах).

Можна поєднати приємне з корисним і на вихідних подивитися з дітьми мультфільми про маленькі чарівниці Чари на каналі Mattel Українська. П'ята серія під назвою «Швидкий відпочинок», якраз присвячена раціональному управлінню часом.


Джерело: youtube, автор: Mattel Русский

Фелісіті та Флік поспішають на зустріч, але не можуть відмовити лінівцям Сейле і Трібоді, які запросили їх на розслаблюючі спа-процедури Щоб не запізнитися на зустріч Фелісіті вирішила застосувати чари, але щось пішло не так… Швидше вмикайте та дізнавайтесь, що ж сталося!


Познайомитись з усіма героїнями Чари ви зможете ТУТ⇒

Навчіть дитину контролювати емоції

Злість, смуток, образа — деструктивні почуття, які не привносять у життя нічого, крім витрачених нервів. Навчіть дитину контролювати емоції та справлятися з негативом. Якщо бачите, що ваша дитина на узводі, покажіть їй, як заспокоїтися: глибоко подихайте разом і порахуйте до 10. Потім дайте дитині виговоритися, що з нею сталося, чим вона незадоволена.

Джерело: Shutterstock

Навчіть співчувати і допомагати нужденним

Як відомо, дитяча жорстокість має місце. Щоб бути впевненим у тому, що ваша дитина не мучитиме тварин і знущатися над однокласниками, вчіть його співчувати з ранніх років.


Завжди просіть малюка ставити себе на місце людини, з якою трапилася і біда, щоб зрозуміти її почуття. Розповідайте, що у світі є дітки, які не мають житла та їжі, і люди щодня роблять багато, щоб їм допомогти. Розвивайте у дитини соціальну відповідальність та вчіть виявляти співчуття до слабких.

Джерело: Shutterstock

Розкажіть про відповідальність за свої вчинки

Дитина дуже копіює поведінку батьків і бере з них приклад. Розкажіть дитині про норми поведінки, мораль, деякі правила, яких потрібно дотримуватися в суспільстві. Поясніть дитині, що кожен вчинок несе за собою якийсь наслідок, і він може зашкодити багатьом людям. І не забувайте підкріплювати свої слова діями, заохочуйте усі добрі починання вашої дитини.


Навчіть етику

Багато батьків дуже переживають за успіхи дитини в саду та школі, але чомусь не наголошують на етичному вихованні малюка. А це дуже важливо! Від цього залежить, чи поводитиметься дитина поважно по відношенню до оточуючих, чи дотримає він своє слово, як буде ставитися до діток у колективі, яких ображають.


Вчіть дитину тому, як треба чинити, щоб виховати доброї та чуйної дитини. Не чекайте, що це прийде само по собі або він навчиться цьому від інших дітей. Більшість істин дитина осягає у сім'ї!


Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (10 оцінок, середнє: 4,50 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Один коментар на «Вчені розкрили секрети, як виховати доброї дитини»

 1. Аватар Лера:

  Завжди хотіла виховати дитину доброю. А як це зробити, мені допомогла ця стаття.

  Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x