Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="238596"]
Развитие

Тренди в іграшках: 8 кращих конструкторів для дітей

0
Така проста іграшка як конструктор здатна навчити дитину багатьом речам! З його допомогою розвивається і дрібна моторика рук, і ло�

Така проста іграшка як конструктор здатна навчити дитину багатьом речам! З його допомогою розвивається і дрібна моторика рук, і логіка, просторове мислення, фантазія, тренується посидючість і вміння доводити справу до кінця. Як пощастило нашим діткам, що сьогодні видів конструкторів настільки багато, що очі розбігаються, залишається вибрати найцікавіший і творити!

конструктор для дітей, кращий конструктор для дітей 5 років, іграшки для хлопчиків,

Джерело: [email protected]

Пропонуємо вашій увазі 8 трендових і найпопулярніших конструкторів серед дітей на сьогоднішній день! І ви здивуєтеся, але Lego, який вже став класикою, в нашій добірці немає. Пора придивлятися до новинок!

Magformers

Магнітний конструктор Magformers вже давно полюбився дітям і батькам, перш за все за безпеку. Усі деталі об’ємні і яскраві, проковтнути їх неможливо, а збирати дуже легко, завдяки магнітному кріпленню.

Дитині просто потрібно зібрати модель на підлозі, а потім підняти вгору за одну з деталей і вийде 3-д фігура. Виробники пропонують деталі різного ступеня складності для дітей різного віку. Наприклад, для старших хлопчиків є круглі деталі у вигляді коліс і шасі для конструювання машин і танків. У нових моделях є деталі з підсвічуванням, що шалено надихають дітей!


конструктор для дітей, кращий конструктор для дітей 5 років, іграшки для хлопчиків,

Джерело: [email protected]

Bunchems

У дитинстві багато хто любив грати з реп’яхами, прикріплюючи їх до одягу і з’єднуючи колючки між собою в кулю. Виробники культового конструктора Bunchems вирішили запозичити цю ідею і створили іграшку, за допомогою якої можна створити все, на що здатна фантазія! Тут немає меж і плоских деталей, які потрібно підбирати одна до одної! Тільки пластикові колючки, які відмінно поєднуються.

Слідкуйте, щоб у доньки чи сина булу зав’язане волосся під час гри. Якщо воно довге, деталі можуть в ньому заплутатися.

конструктор для дітей, кращий конструктор для дітей 5 років, іграшки для хлопчиків,

Джерело: instagram@bunchems

Waveplay

Багато дітей, особливо дівчатка, так розтікаються ідеями у своїй фантазії, що їм просто не вистачає потрібних деталей, щоб створити те, що вони хочуть. Виробники гутаперчатого конструктора Waveplay вирішили цю проблему. Тепер за допомогою м’яких гнуться дротів і спеціальних з’єднань до них дитина зможе змайструвати будь-яку деталь самостійно.

У наборі є не тільки яскраві дротики, а й інші щільні деталі, які дозволять зробити модель більш об’ємною і цікавою, наприклад, коліщатка, фігурки і різні мордочки тварин.

Squigz

Цей вид конструктора є не тільки дуже безпечним, але й дуже розслаблюючим. За допомогою яскравих присосок дитина зможе зібрати безліч цікавих деталей і створити з них те, що їй нашептала фантазія. Якщо потрібно зайняти дитину або заспокоїти її, то Squigz підійде для цього якнайкраще.

конструктор для дітей, кращий конструктор для дітей 5 років, іграшки для хлопчиків,

Джерело: [email protected]

Ugears

Цей конструктор — 3-Д пазл, за допомогою якого можна створювати об’ємні реалістичні моделі транспорту (і не тільки) в мініатюрі. Такому конструктору зрадіє не тільки син, а й тато, і вони зможуть провести разом цілий вечір, збираючи іграшку.

Виробник продумав кілька видів пазлів, як для дітей молодшого віку, так і для підлітків, які зможуть зібрати модель без допомоги дорослих. Якщо ви хочете прищепити дитині любов до точних наук і механіки з дитинства — така іграшка точно потрібна у вашому домі.

конструктор для дітей, кращий конструктор для дітей 5 років, іграшки для хлопчиків,

Джерело: instagram@ugearsby

Неокуб

Дуже популярним серед дитячих іграшок є магнітний конструктор, який складається з безлічі металевих кульок, що притягуються одна до одної. З нього можна побудувати будь-який предмет, дитина при цьому розвиває моторику рук і уяву.

Багато батьків переживають, що одна з цих кульок може потрапити в рот маленькій дитині. Але насправді, тяжіння між елементами конструктора часом настільки сильне, що навіть дорослі докладають чимало зусиль, щоб віддерти одну кульку від іншої за допомогою рук. У будь-якому випадку, така іграшка підійде дітям від 7-8 років.

конструктор для дітей, кращий конструктор для дітей 5 років, іграшки для хлопчиків,

Джерело: instagram@neodimovye_magnit

Fanklastic

Блоковий конструктор Фанкластік не схожий ні на один інший вид конструкторів, так як має тривимірний спосіб з’єднання елементів. Це дозволяє дитині не нудьгувати, а збирати кожен раз зовсім різні моделі, з’єднувати їх між собою і розвивати просторове мислення.

Зібрану модель легко переносити без побоювання, що вона розпадеться або зламається. Наборів Фанкластік дуже багато, як для дівчаток, так і для хлопчиків. Дитина може створювати динозаврів, літаки, кораблі, замки, будиночки для ляльок і багато іншого.

конструктор для дітей, кращий конструктор для дітей 5 років, іграшки для хлопчиків,

Джерело: instagram@fanclastic

OgoBild

Якщо ваша дитина — не фантазер, то цей конструктор обов’язково її надихне. Адже з його допомогою можна створювати тільки дуже креативні моделі, ні на що не схожі! Складається іграшка з безлічі самих різних деталей, які кріпляться одна до одної, навіть якщо це не піддається логіці і здоровому глузду.

У цій грі немає правил, їх дитина створює сам, розвиваючи фантазію і придумуючи нових чоловічків. OgoBild підійде діткам з різним темпераментом і характером, адже здатний захопити навіть самого гіперактивного малюка.

 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты