Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="182356"]
Історія іграшок, Розвиток

Топ-7 найреалістичніших лялькових будиночків для дітей різного віку

Old date: 2019-08-21
Current date: 2022.09.28
New date: 2019.12.27
0
Підростаючи, діти починають цікавитися не просто брязкальцями, вони поступово залучаються до складніших, рольових ігор. Ці

Підростаючи, діти починають цікавитися не просто брязкальцями, вони поступово залучаються до складніших, рольових ігор.

Ці ігри допомагають малюкові адаптуватися до реалій дорослого життя, вивчати навколишній світ та взаємодію між людьми. Діти всі помічають навколо себе, запам'ятовують, а потім відтворюють у своїх іграх. Тому, якщо у вашого малюка вже є улюблена лялька, рано чи пізно дитина вимагатиме для неї будиночок, адже вона має десь жити.

Пропонуємо до вашої уваги топ-7 найреалістичніших лялькових будиночків для дітей різного віку.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

1. Kiddieland


Найменших зацікавить заміський будиночок від виробника іграшок Kiddieland. Двоповерховий будиночок із зручною спальнею, комфортною ванною та відмінно обставленою кухнею буде цікавий як хлопчикам, так і дівчаткам. У будиночку є всі необхідні меблі, а охороняє його – сторожовий пес. У комплект входять різні іграшки, фігурки людей, які дозволять малюкові грати у різні рольові ігри, вигадувати імена персонажам та програвати різні ситуації.

Топ-7 найреалістичніших лялькових будиночків

Джерело: Rozetka; ігровий набір Заміський будинок зі світловими та звуковими ефектами Kiddieland, ціна 1313 грн

2. Сільванські родини

Здається, сьогодні у світі немає дітей, які не знали б про милих звірят, родом з Азії. Виробники цих модних іграшок створюють унікальні моделі різного роду будиночків для маленьких вихованців. Тут є і компактний будинок-дерево, одноповерховий котедж, двоповерховий будиночок зі справжнім світлом або навіть триповерховий, в якому розмістяться відразу кілька звіриних сімей. Крім того, всі будинки можна наповнити різними меблями та аксесуарами.

Топ-7 найреалістичніших лялькових будиночків

Джерело: Будинок Іграшок; ігровий набір Великий будиночок зі світлом Sylvanian Families

3. Будиночок для Барбі

У світі, напевно, немає жодної дівчинки, яка б не знала про знамениту ляльку Барбі. Багато виробників дитячих іграшок виготовляють будиночки та інші аксесуари для ляльок Барбі, завдяки яким діти мають можливість виявити свою фантазію та відтворити реальні життєві ситуації у грі. У комплекти таких будиночків зазвичай входять меблі, техніка та інші аксесуари, наприклад подушки.

Топ-7 найреалістичніших лялькових будиночків

Джерело: Rozetka; ігровий ляльковий будиночок для барбі MAXLAND ENTERPRISES, ціна 839 грн

4. Меліса і Даг

Ведучий світовий виробник іграшок Melissa & Doug не просто створює іграшки. Це практично твори мистецтва. Всі іграшки виготовлені з натуральних матеріалів, з використанням нетоксичних фарб. Такий будиночок стане цікавим не лише малюкові, а й його батькам.

Топ-7 найреалістичніших лялькових будиночків

Джерело: Magicmarket; ляльковий будиночок Melissa & Doug з підйомником та меблями, ціна 5999 грн

5. Keenway

У невеликому пластиковому будиночку міститься сім'я з 4 людей із собакою. Будиночок повністю укомплектований необхідними меблями та навіть посудом.

Топ-7 найреалістичніших лялькових будиночків

Джерело: Mobilluck; ігровий набір KeenWay Ляльковий будиночок, ціна 1953 грн

6. KidKraft

Світовий виробник іграшок KidKraft пропонує своїм шанувальникам неймовірну різноманітність лялькових будиночків та аксесуарів до них. Виробники «розумних» дитячих іграшок вважають, що правильна обстановка та оточення сприяють гармонійному розвитку малюка, тому лялькові будиночки від KidKraft наповнені дрібними, але завжди дуже значущими деталями.

Джерело: Rozretka, Ігровий набір KidKraft Ляльковий будиночок Poppy, ціна 3703 грн

7. Чари

Ляльки Енчантімалс - милі та добрі хранительки лісу, що живуть разом зі своїми маленькими друзями-звірятками. Виявляється, ці незвичайні красуні теж живуть у своїх будиночках. Будиночок лісових красунь обладнаний кухнею з усіма необхідними меблями та навіть частуванням для гостей. Панда Дрю та її маленька подружка Нарі не можуть обійтися без ванної кімнати з усім необхідним. А на другий поверх можна піднятися сходами або скористатися витягом у вигляді гнізда.

Топ-7 найреалістичніших лялькових будиночків

Джерело: Antoshka; набір Enchantimals Лісовий будиночок панди Дрю, ціна 1499 грн

А який ляльковий будиночок є у вас?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти