Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281199"]
Развитие

Різдвяна зірка власноруч: 2 варіанти вертепного атрибуту

0
Яскрава різдвяна зірка - обов'язковий атрибут вертепного дійства на Різдво. В Україні, де популярні сьогодні живі вертепи, за тради�

Яскрава різдвяна зірка — обов’язковий атрибут вертепного дійства на Різдво. В Україні, де популярні сьогодні живі вертепи, за традицією зірку носить за колядниками чоловік (або хлопчик). Прикріплена до довгої міцної жердині, вона може обертатися і дзвеніти бубонцями.

зірка Різдвяна зірка власноруч

Джерело: freepik

Символіка цього предмета досить очевидна — зірка є посиланням на те саме вифлеємське небесне світило, що першим сповістило світ про народження Христа. Тому виготовлення різдвяної зірки завжди вважалося дуже відповідальною та серйозною справою.

Основою для традиційної зірки служило звичайне дерев’яне сито, до якого прикріплювали «роги» парної кількості — зазвичай 6, 8 або 12. Колядники завжди змагалися між собою — у кого зірка більша, яскравіша і вигадливіша. Ця традиція, до речі, теж жива й досі — наприклад, у Львові до Різдва щороку проводиться фестиваль «Ходу звіздарів», на якому максимально представлені всілякі варіації вертепних зірок, якими їх може задумати людська фантазія.

Зробити таку зірку можна й удома. З нею буде чудово піти заколядувати до близьких, а ще можна обмежитися маленькою різдвяною зірочкою, яка красиво виглядатиме на ялинці. Виготовлення різдвяної зірки — нескладний процес, так що ваш малюк з легкістю та задоволенням у ньому візьме участь. Пропонуємо на ваш вибір два варіанти вертепних зірок — з картону (паперу) та з фанери.


РІЗДВЯНА ЗІРКА З ПАПЕРУ

Вам знадобляться:

  • 8 квадратів кольорового паперу однакового розміру
  • клей олівець

Виконуйте інструкції з фото і склейте зірку з 8-ми паперових конвертиків!

різдвяна зірка РІЗДВЯНА ЗІРКА З ПАПЕРУ

Джерело: svitup.com

РІЗДВЯНА ЗІРКА З ЩІЛЬНОГО КАРТОНУ

Вам знадобиться:

  • квадрат щільного картону (вирізати із коробки)
  • олівець та лінійка
  • фарби, золотий балончик або фольга
  • клейовий пістолет
  • дощик, помпони або стрічки

Процес:

На квадратному шматку картону розкресліть зірку, як показано нижче.

різдвяна зірка

Джерело: svitup.com

Зафарбуйте зірку яскравими фарбами: кожен промінь оформляйте у своєму кольорі. Якщо ви використовуєте балончик, то покрийте фарбою всю поверхню зірки, якщо фольгу – приклейте її зверху на картон за допомогою клею-олівця.

різдвяна зірка

Джерело: svitup.com

Тонкий дощ поріжте на шматочки і приклейте клеєм-пістолетом по одному на кожен промінь зірки. Замість дощу можна клеїти помпони з кольорових ниток або стрічки, зігнуті вдвічі (тоді зірка вийде барвистішою і колоритнішою).

різдвяна зірка

Джерело: svitup.com

На поверхні зірки можна намалювати будь-які візерунки або змастити серединку клеєм та посипати блискітками.

різдвяна зірка

Джерело: svitup.comМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
різдво
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты