Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="132833"]
Розвиток

Ненучна зима: 4 найкращі домашні ігри для дітей

0
Незважаючи на те, що весна прийде до нас зовсім скоро, за вікном ще панує зима. На жаль, на вулиці довго затриматися не отримає

Чи не дивлячись на то, що весна прийде к нам зовсім скоро, за вікном ще панує зима. К жаль, на вулиці довго затриматися НЕ вийде, тому потрібно придумати ніж зайняти дитини будинки. Коли вашому малюкові вже 4-6 років потрібно вміти його зацікавити. Щоб йому було НЕ нудно, предлагаем вам кілька цікавих домашніх ігор для дітей

instagramkoshka_sama_po_sebe_

Джерело: instagram@koshka_sama_po_sebe_

Звукова гра

Така гра буде розвивати уважність и тренувати слух. Що для цього потрібно? Дуже просто, всього лише телефон або будь інший гаджет с виходом в інтернет. Знайдіть різні звуки, к прикладу, це може бути звук цвіркун, сигнал машини або ухкання сови. Увімкніть дитині ці звуки для того, щоб він їх вгадував. К такий грі можна залучити всю родину и влаштувати конкурс хто вгадає більше таємничих звуків.

Розкидані букви

Якщо ваш малюк вже знає букви, тоді ця гра може його на довго зайняти. Придумайте яке-то слово и напишіть на листочку, після цього акуратно розріжте його, щоб кожна літера було окремо, и перемішайте. Попросіть дитини скласти слово з цих букв. Щоб гра тривала довше, ви разом с малюком можете знаходити всі нові и нові слова з заданих букв.

instagrambubobuboperm

Джерело: instagram@bubobuboperm

Казка по-новому

Розкажіть дитині казку. Ні-немає, НЕ яку-то звичайну, яку ви читаєте перед сном, а цілковито нову. Правила такі: ви розповідаєте дитині вже відому йому казку, але деякі слова міняєте. Наприклад, « принцеса села в карету" а замість цього розповідайте «модель села в лімузин». Суть ігри полягає в тому, щоб замінювати старі поняття на більш сучасні, а задача дитини - вгадати яку ж казку ви йому розповіли.


річка-лава

Пам'ятайте, як дитинстві ми часто представляли, що підлога між ліжками - це, на самому, справу кипляча лава або швидка річка? Чому б знову НЕ оживити цю забаву? Пограйте с дитиною разом. Придумайте завдання, що потрібно перебратися с одного берега на інший, НЕ ступаючи на килим, тому що там річка або лава. Використовуйте стільці або інші підручні засоби.
Тільки уважно стежте за тим, щоб малюк робив всі акуратно и НЕ поранився, допомагайте йому проходити всі складні випробування на шляху к іншому березі.

instagramirinapenkin

Джерело: instagram@irinapenkin

Ось за такими іграми можна провести цікавий день с дитиною. Чи не ви, НЕ він вже просто НЕ будете нудьгувати. И коли дитина попросити пограти в комп'ютерну гру або подивитися який-то мультфільм, запропонуйте йому захоплюючі ігри. вони дійсно йому сподобаються и тоді очікування весни буде НЕ таким складним и довгим.

Автор: Анастасія Олексієнко


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти