Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="272881"]
Розвиток

Найцікавіші новинки: 10 захоплюючих мультфільмів для перегляду всією батьківщиною

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2022.03.25
0
2021-2022 роки встигли подарувати глядачам чимало добрих, веселих та чарівних мультфільмів. Та що як деякі з кіношедеврів

2021-2022 роки встигли подарувати глядачам чимало добрих, веселих та чарівних мультфільмів. Та що як деякі з кіношедеврів залишилися незаміченими вами? Перевірмо!

Jerelo: youtube.com

Айнбо: Дух Амазонки

Єдність людей і природи трималася протягом тисячоліть. Проте все змінилося, коли до джунглів потрапили темні сили. Старі духи Амазонки вибрали Айнбо для того, щоб врятувати поселення. Разом із друзями-живинками, дівчина вирушає у подорож, про яку так давно мріяла її амбітна душа.

Jerelo: youtube.com

Раю та останній дракон

 Колись квітуча у світі, країна Кумандра розпалася на кілька ворожих держав. Але темрява та хаос дедалі ближче. Героїня Раю, берегиня міфічного артефакту, вирушає на пошук останньої надії Кумандрі: дракона. Чи вдасться їй здійснити подвиг наодинці?

Jerelo: youtube.com

Спіріт: Дикий мустанг

 Лакі прибула до містечка Мірадеро, де її мама була відомою представницею мистецтва верхової їзди. Бажаючи також досягти висот, дівчинка зустрічає волелюбного мустанга. Мало хто з людей здатний порозумітися зі Спірітом, та Лакі запевняє: у них із диво-конем схожі погляди на світ.


Jerelo: youtube.com

лука

Вирушимо на Італійську Рив'єру, де найкращі друзі Лука Пагуро та Альберто Скорфано весело проводять літо. Проте, щоб перебувати серед людей, друзі змушені приховувати своє походження. Вони чудовиська зі світу, що знаходиться під поверхнею води.

Jerelo: youtube.com

My Little Pony: Нове покоління

 Земні скакуні, єдинороги та пегаси мають упередження щодо одне одного. Замість магії, у королівстві Еквестрія, тепер панує страх і недовіра. Та доброзичлива Саллі вважає, що світ не пізно змінити. На неї чекає подорож, сповнена небезпечних пригод, нових знайомств і оглушливих відкриттів.

Jerelo: youtube.com

Щось не так з Роном

 Компанія з розробки передових технологій запустила тренд на роботів-допоміжників. Маленькі металеві друзі сприяють адаптації підлітків до соціуму, і Барні неймовірно зрадів, коли отримав одного з них у подарунок. Проте Рон не здатний запам'ятати своє ім'я, дивно пересувається та плутає команди. Щось із ним не так.

Jerelo: youtube.com

Мітчеллі проти машин (Підключені)

 Рік, голова дуже своєрідної сім'ї Мітчеллів, має складні відносини зі старшою донькою Кеті. Вона мріє про самостійну дорослу життя. Батьки не готові відпустити дівчинку, тому вирушають у подорож до вищого навчального закладу разом. Жертвами рішення також стають песик і молодший син Аарон. Та коли світ заполоняють повсталі машини, рятувати його доводиться чи не найдивнішій сім'ї за всі години.

Jerelo: youtube.com

Енканто

У містечку під назвою Енканто можна знайти Касіту – чарівний будинок батьківщини Мадріґаль. Кожна дитина у сім'ї має унікальний дар, завдяки якому може приносити користь поселенню та зберігати магію. Окрім Мірабель. Дівчинка не розуміла, чому Касіта залишила її без здібностей, ще до того, як будинок почав тріскатися. Мірабель намагається захистити батьківщину та віднайти своє призначення.

Jerelo: youtube.com

Назад у хащі

Парк дикої природи "Австралія" вважається затишним притулком для чималої кількості тварин. Проте маленькі мешканці павільйонів не згодні з такою думкою. Змія Медді, павук Френк, ящірка Зої, скорпіон Найджел і коала Красень улаштовують бунт. Вони тікають додому — у хащі.

Jerelo: youtube.com

Ліга монстрів

Дівчинка Вінні, упевнена в тому, що може стати достойною тренеркою для гігантського червоного монстра. Змагання істот на рингу є одним із найважливіших подій у житті Стіва, у здібності якого майже ніхто не вірить. Чи вдасться Вінні допомогти монстрові досягти висот?

Jerelo: youtube.com


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти