Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275487"]
Розвиток

18 каналів з україномовним контентом на YouTube для старших дошкільнят та молодших школярів

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.08.09
0
Колекція українських мовних каналів із пізнавальним контентом від психологіні Анни Романик. Сьогодні пропоную добірку носіїв пі

Колекція українських мовних каналів із пізнавальним контентом від психологіні Анни Романик.

18 каналів з україномовним контентом на YouTube для старших дошкільнят та молодших школярів

Джерело: Instagram @pressrkomi

Сьогодні пропоную добірку носіїв пізнавальної інформації, яка буде цікавою для тих дітей, яких уже приваблюють не лише цифри, кольори, професії та транспорт. Перелік буде цікавим для старших дошкільнят та молодших школярів. Однак і дорослі зможуть отримати задоволення від їх перегляду).

Цікава наука

На каналі доступна велика кількість науково-популярних та освітніх відео з біології, фізики, астрономії, географії, математики, які перекладені та озвучені українською мовою.


Книжка-мандрівка. Україна

«Смачний» канал, контент якого побудований у стилі мультсеріалу, який ґрунтується на реальних подіях. Чудовий варіант знайомства з історією.

Хмаринка

Пізнавальний канал для всієї батьківщини. Тематика відео різноманітна: науково-пізнавальна, соціальна, розважальна. Там можна знайти щось цікаве як для молодших, так і старших.

Хмарка Science

Науково-популярний та пізнавальний канал. Підійде старшим дітям та дорослим. Тематика контенту: досягнення світової науки.

Віртуальна школа

Навчальні відеоуроки для школярів по-русски. Канал корисний і дітям, і батькам, і вчителям. Відеоролики можна використовувати як додатковий матеріал для навчання.

ХабблТраббл

Астроблог для астрочомучок. Цікаві факти про космос.

LearningUa

Наука простими словами. На каналі можна знайти відео з досвідами, науково-популярні відео з фізики, природи, відеоуроки з української мови та математики.

Enjoy The Science

Незвичайний канал, у якому поєднані різнопланові відео. Там зустрінете ролики з тим: психологія, біологія, філологія, література, культура. Буде цікавим для старших дітей та дорослих.

 

Наука та Всесвіт

На каналі переклади та озвучення українською мовою науково-популярних відео з фактами сучасних досліджень космосу, людини, природи.

Kozak TV

Велика кількість пізнавальних роликів для дітей, які можна використовувати у навчанні. Основні теми: природознавство, географія, історія, космос та чимало відео пов'язаних з Україною.

 

Мальва

Канал, який був створений на карантині під час пандемії, проте актуальність такого контенту не зменшилася. Уроки НУШ для дітей.

UA dokumental

Документальні, історичні та науково-популярні фільми, озвучені українською мовою.

Наука для дітей

Про науку доступно дітям від фанатів наукової програми Галілео.

Телеканал ПЛЮСПЛЮС

Канал з великою кількістю пізнавальних відео для дітей категорій дошкільного та молодшого шкільного віку.

Знайченко

Канал із цікавими фактами про весь світ.

Розумний котусь

Канал із різноплановим україномовним контентом. На каналі можна знайти аудіоказки та відео про тварин для молодших, а також відео та уроки для школярів.

Казочки та цікаві історії для дітей

Канал для поціновувачів аудіоказок та історій.

Bookingem

Науково-розважальний канал, який наповнений контентом із цікавою інформацією про звичні речі та явища, аудіоказками та іншими відео, які сподобаються дітям.

Надіюсь, що добірка стане корисною для тих, хто шукає альтернативи російськомовному контенту.

Можливо, Ви теж маєте чим поділитися?

© Ганна Романік


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти