Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274274"]
Розвиток

10 мультфільмів студії Pixar, які навчатимуть боротися зі страхами

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2022.05.20
0
Картині студії Pixar люблять і малюки, і дорослі. Їхні мультфільми запам'ятовуються не лише барвистим візуальним рядом, а й мораллю:

Картині студії Pixar люблять і малюки, і дорослі. Їхні мультфільми запам'ятовуються не лише барвистим візуальним рядом, а й мораллю: вірити в мрію та власні сили, не дивлячись ні на що. Режисери знають які струні душі дергати, тому, виходячи з кінозалів, глядачі часто не можуть впоратися з емоціями. «Суперсімейка», «Валі-і» — вони не набридають і вже схожі на мультиплікаційну класику. Ось кілька картин, якщо у вас знову постало питання, що подивитися з дітьми і як добре провести годину. Від найновіших до улюблених старих.

10 мультфільмів студії Pixar, які навчатимуть боротися зі страхами

 

"ДУША", 2020

сюжет: Вчитель музыки Джо виношує мрію – він хоче дати великий концерт разом із популярною саксофоністкою. Його мама категорично проти, вона сподівається, що син зможе у майбутньому забезпечити собі гідну старість. І коли герой за крок від виконання своїх мрій, відбувається несподіване: він вирушає на той світ. Там він шукає спільну мову з іншими душами та переосмислює деякі речі.

Лейтмотив: Ця стрічка показує, що життя сповнене дрібниць, якими можна захоплюватися. Варто жити зараз і не зариватися у страхах, не придушувати почуття та прихильності через труднощі.

«ТАЄМНИЦЯ КОКО», 2017

сюжет: Сім'я Мігеля, мексиканського підлітка забороняє йому займатися музикою. Батьки відбирають у нього гітару і дають черевики — не зраджуй, мов, сімейному ремеслу, взуттєвій промисловості. У свято хлопчик випадково потрапляє до Країни мертвих, де зустрічає свого кумира Ернесто де ла Круса. Це змушує його подивитись по-новому на звичні речі.

лейтмотив: Слідувати мрії, незважаючи ні на що Але не втрачати контакт із сім'єю при цьому. У найважчі часи вона стане справжньою опорою. А ще — давати інший шанс тим, хто оступився та знав свою помилку.

«ЛУ», 2017

Сюжет: Лу — це примара, яка живе на дитячій площадці та збирає забуті іграшки та речі. Коли хуліган ображає дітей, відбираючи у них улюблені скейти та м'ячі, Лу дає відсіч. Він нагадує: колись і цей розбійник був хлопцем, у якого забрали щось дороге.

Лейтмотив: Робити добро набагато приємніше зла.

«У ПОШУКАХ ДОРІ», 2016

сюжет: Сиквел мультфільму «У пошуках Немо» розгортається навколо рибки, що має прогалини в пам'яті. Через рік після історії з Марліном, який втративши свого сина, Дора починає згадувати уривки зі свого минулого. У тому числі як її засмоктало у трубу і вона втратила батьків. Рибка вирішує знайти їх, компанію їй складають старі та нові друзі.

Лейтмотив: Любов до себе. Довгу годину Дорі була відкинута громадськістю через її недугу. Але, подорослішавши, вона усвідомлює, що її оточення любить її такою, якою вона є, і рибка перестає стерегтися своїх недоліків. Вона ніколи не зневіряється, не боїться просити допомоги та завжди її отримує. Майже на кожному кроці її чекають маленькі чудеса, що допомагають долати шлях до мети.

«ДОБРІЙ ДИНОЗАВР», 2015

сюжет: Несподіваний дме динозавра та хлопчика-мауглі, які находять один одного в потрібний момент. Разом вони протистоятимуть хижакам, дорослішають, вчаться приймати собі та оточення зі всіма недоліками.

Лейтмотив: Подолання своїх страхів навіть тоді, коли навколо, начебто, лише вороги. Доброзичливість допоможе уникнути неприємних ситуацій. Цінність сім'ї.

«МАЙНАМИ НАВИВОРІТ», 2015

сюжет: Одинадцятирічна Райлі мало того, що вступає у період перехідного віку — вона робить це одночасно з переїздом до нового міста та школи. Емоції бушують і всі події її життя ми видим саме через їхню взаємодію. Радість, гнів, смуток, бридкість і страх сперечаються, показують собі, підтримують один одного і острівці особи Райлі. Такі самі емоції сидять за пультом керування і у батьків дівчинки, і у всіх людей навколо.

Лейтмотив: Взрослим мультфільм нагадує, який хаос може відбуватися в душі підлітка і що до бунтів дітей потрібно ставитися з розумінням. Діти ж наочно побачити, як почуття здатні впливати на наші рішення та поведінку. Картина показує, що такі «негативні» емоції як смуток, страх, мерзотність дуже важливі, їх не можна ігнорувати.

«ВІДВАЖНА», 2012

сюжет: Батьки принцессі Шотландії Меріди намагаються видати її заміж, але дівчина має свою думку з цього приводу. Вона хоче відчувати свободу, їздити верхи, підкорювати гірські вершини та стріляти з лука, а не слідувати уявленням дорослих про її швидке майбутнє. Протистояння мало не закінчується трагедією.

Лейтмотив: Батькам і дітям варто бути поважнішими один до одного, менше думати про громадську думку та вибирати свої бажання, а не заведені традиції.

 «РАТАТУЙ», 2007

сюжет: Щурятко Ремі влюблений у готування, має неймовірний нюх і смак, мріє стати шеф-кухарем. На жаль, тваринам на кухні не місце, тому гризун поєднує свої сили з убиральником, який не відрізнить гумовий чобіт від стейка.

Лейтмотив: Слідувати за мрією, коли немає жодних шансів на її виконання. Тут порушується і сімейна проблематика. Батько Ремі, який довго був проти захоплення сина, нарешті говорить: Ми не кухарі, але ми сім'я! Позначка батькам про те, що дітей важливо підтримувати навіть тоді, коли ви з ними не згодні.

 «У ПОШУКАХ НІМО», 2003

сюжет: Помаранчеву рибку-клоуна Марліна застала трагедія: він втратив дружину та майже всіх рідних. Після того, що сталося, він дуже опікується своїм єдиним сином. Той бунтує і необачно попадає в акваріум драйвера. Невтішний батько вирушає на пошуки сина, дорогою заводячи нових друзів.

Лейтмотив: Батьки мають більше довіряти своїм чадам, а ті прислухатися до старших.

«КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ», 2001

сюжет: Страшні монстри під ліжком зовсім не злі. Просто лякати малюків – їхня робота. Якось дуже цікава маленька дівчинка Бу потрапляє до Монстрополіса, де заводити друзів і змушує їх не слабко нервувати час від часу.

Лейтмотив: Важливо навчитися боротися зі своїми страхами, адже вони будуть усі життя.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x