Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="50687"]
Дитяча психологія, Підготовка до школи

Дитина та кошеня. Що важливо враховувати, купуючи домашнього вихованця

0
Малюк давно просить подарувати йому кошеня? Перед тим, як заводити домашнього вихованця, важливо врахувати деякі моменти. Звичайно ж,

girl with cat outdoor

Малюк давно просить подарувати йому кошеня? Перед тим, як заводити домашнього вихованця, важливо врахувати деякі моменти.

Звичайно ж, присутність у будинку тварини діє позитивно на малюка, вчить любити природу, виявляти співчуття та турботу про ближнього, викликає позитивні емоції. Крім того, домашній улюбленець стає для дитини не тільки живою іграшкою, а й справжнім другом, якому малюк довіряє всі свої радощі та смутку.

Однак, з появою в будинку кошеня, проблем та турбот додасться. Малюкові буде цікаво підключатися до процесів догляду за твариною, малюк захоче у всьому вам допомагати. Приймайте його ініціативу, заохочуйте малюка, доручіть йому невеликі обов'язки: нагодувати кошеня, налити води у блюдечко. Але будьте готові до того, що основна частка турбот ляже на ваші плечі.


Потрібно взяти до уваги, що домашній вихованець вимагатиме не тільки вашої турботи, але й додаткових фінансових витрат. До статті першочергових витрат потрібно буде внести такі придбання для кошеня, як: миски для корму та води, лоток для потреб, дошку для заточування пазурів. Постійним рядком витрат надалі стануть витрати на корм для тварини, ліки для профілактики глистів та профілактичні щеплення, гігієнічний наповнювач для лотка, шампуні від бліх та кліщів. Потрібна буде і кошик-перенесення, особливо якщо ви часто подорожуєте і передбачається, що тварину доведеться брати з собою в дорогу.

Якщо все перелічене вище вас не лякає і ви готові до придбання друга для свого малюка, врахуйте наступні моменти:

  • Виберіть породу тварини. Почитайте в Мережі або поговоріть із заводчиками тварин про особливості тієї чи іншої породи, який у неї характер, як вона ладнає з дітьми, які особливості догляду за нею.
  • Визначтеся, тварини якої статі ви готові прийняти в будинок. Якщо ви наважитеся придбати «дівчинку», заздалегідь подумайте, куди «прилаштовуватимете» потомство.
  • Важливо врахувати, чи не схильна ваша дитина до алергії. Багато хто помиляється, вважаючи, що алергію викликає шерсть тварини, тому короткошерсті коти в цьому сенсі «безпечні». Однак доведено, що алерген, на який може реагувати людина, знаходиться в котячій слині. Коли кіт «мивається», краплинки слини потрапляють у повітря. Тому бажано, перед тим, як подарувати малюкові кошеня, зробити малюкові алерготест, щоб унеможливити алергію на тварину. Інакше вимушене розставання з улюбленцем стане справжнім стресом для малюка.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти