Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="78269"]
3-7, Здоров'я

Чому дитину часто нудить?

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2015.11.27
0
Малюка нудить, і мамі відразу спадає на думку: отруївся! Харчове отруєння виключати не варто, але це не єдина причина

Малюка нудить, і мамі відразу спадає на думку: отруївся! Харчове отруєння виключати не варто, але це не єдина причина цієї симптоматики 

Дівчинка не хоче пити ліки.

Burda Media

 

У кожному четвертому випадку виклику „швидкої” до дітей старшого дошкільного віку приводом стають нудота та блювання. Безліч дитячих хвороб супроводжуються нудотою і блювотою: тільки лікар здатний виявити їхню справжню причину!

переїдання

Нудота та блювота виникли одразу після їжі? В даному випадку одне з двох: або дитина переїла, або у нього харчова алергія. Її викликають горіхи, креветки, червоні яблука, шоколад, молоко та інші продукти. Не давайте їх малюкові навіть у свята і не перегодовуйте його: обсяг дитячого шлунка невеликий і, коли він наповнений під зав'язку, рефлекторно виникає відчуття нудоти, яке застерігає – настав час зупинитися!


Дитина їсть суп - фото

Fotolia

Підвищено тиск

Нудота та блювання виникають вранці натще і супроводжуються головним болем? Схоже, у дитини підвищено внутрішньочерепне тиск (ВЧД). А що стало причиною цього, надайте розбиратися фахівцеві. Підвищення ВЧД підтвердить ехоенцефалографія.

напад паніки

Дитина злякалася собаки, сильно перенервувала? Нудота - один із симптомів панічних нападів. Подібні напади трапляються у дітей при сильному емоційному потрясіння. Дитині стає так погано, що її навіть нудить! Відлийте на шматочок ватки кілька крапель валеріанової настойки і попросіть малюка вдихати заспокійливий аромат поперемінно кожною ніздрею, затиснувши іншу.

Мама із сином - фото

Fotolia

Просто захитало

У дитини слабкий вестибулярний апарат? В автомобілі сідайте малюка на задньому сидінні по центру і просіть дивитися строго вперед. Не годуйте його перед дорогою. Нехай перекусить за 1,5-2 години
до подорожі.

Дитина спить в автомобілі.

Fotolia

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ОЖИРЕННЯ У ДИТИНИ: ПРИЧИНИ І ПРОБЛЕМИ

РЕСПІРАТОРНО-СИНЦИЦІАЛЬНИЙ ВІРУС НЕБЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ ЖИТТЯ ДИТИНИ


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти