Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="51468"]
3-7, Дитяча психологія

Чому діти часто вигадують різні історії?

0
Дитина часто розповідає вигадані історії? Наприклад, може придумати, що їздив до бабусі, і навіть розповісти, чим вони з нею
Мама з донькою (фото: ЦФА Бурда)

Мама з донькою (фото: ЦФА Бурда)

Дитина часто розповідає вигадані історії? Наприклад, може вигадати, що їздив до бабусі, і навіть розповісти, чим вони з нею займалися. Але ж цього не було! Чому діти це роблять і як пояснити, що вигадувати не треба?

думка психолога

Це не брехня, а вигадки. Відмінність у тому, що вигадки ніколи не мають жодної корисливої ​​мети. Дитина не просто вигадує ті чи інші події, вона, швидше за все, плутає справжні події з вигаданими, а тому розповідає щиро, з достовірними подробицями.

Засуджувати або лаяти за це не можна, тому що вигадка не піддається свідомому контролю, і малюк не зрозуміє, що саме погано, зрозуміє тільки, що з ним щось не так. Ваше завдання пояснити, де межа між правдою та вигадкою.

Щоразу, коли чуєте вигадану історію, говоріть йому про це. Без емоційпросто констатуйте факт. Наприклад: "Насправді у тебе немає футболочки зі слоником". І все. Більше жодних пояснень. Зрозуміло, таку розмову краще відкласти до того, як ви залишитеся з дитиною віч-на-віч, тому що при свідках вона може відчути потребу захищатися і чинити опір вам. Така регулярна констатація допоможе малюкові провести кордон між реальністю та вигадкою.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи варто карати дітей та як робити це правильно


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти