Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="192763"]
3-7

Перша прикраса: вибираємо сережки для дитини

Old date: 2018-08-27
Current date: 2022.05.24
New date: 2021.05.28
0
Плануєте проколоти дитині вуха, але ще не обрали першу прикрасу? Перші сережки для дівчинки варто вибирати з особливою ретельністю.

Плануєте проколоти дитині вуха, але ще не обрали першу прикрасу?

першу прикрасу, вибираємо сережки для дитини

Джерело: Freepik

Перші сережки для дівчинки варто вибирати з особливою ретельністю. Роблячи вибір першої прикраси для донечки, варто брати до уваги не тільки естетичні параметри, але також медичні рекомендації та вікові обмеження.
Як правильно вибрати сережки для дитини? Які нюанси потрібно враховувати, вибираючи першу прикрасу для дівчинки?

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

З якого віку можна проколювати вуха дитині?


Фахівці радять проводити цю процедуру не раніше ніж крихті виповниться рік. Психологи радять дочекатися того віку, коли дитина сама зможе прийняти рішення про необхідність такої процедури, і сама зможе доглядати вушка в період загоєння.

За словами доктора Комаровського: «Медична наука не запроваджує жодних обмежень на цю процедуру Хоча проколювання вух у віці до року це, мабуть, екстремізм. Існують дослідження, що вказують на той факт, що при проколюванні вух старше 11 років, підвищується ймовірність утворення рубців. Переважна більшість випадків, якщо процедура відбувається в стерильних умовах, це ніяк не позначається на дитячому здоров'ї».


першу прикрасу, вибираємо сережки для дитини

Джерело: instagram @medeya_group

Нюанси вибору дитячих сережок:

1. матеріал

Найбільш оптимальним та безпечним вважається золото. Допустимими вважаються також срібло та спеціальні ювелірні сплави. Зверніть увагу, щоб дитяча прикраса не містила нікелю, саме він викликає важкі алергічні реакції.


першу прикрасу, вибираємо сережки для дитини

Джерело: instagram @fashby_jewelry

2. Замок

Найголовніший критерій вибору – надійність, адже малятко має самостійно знімати та одягати прикрасу не відчуваючи при цьому жодного дискомфорту.

Існує кілька варіантів застібок:


  • Англійський замок вважається найбільш надійним кріпленням.
  • Французький замок: має один недолік - петлю легко пошкодити або зламати навіть при сильному натисканні.
  • Сережки-конго: їхня застібка не має частин, що чіпляються за одяг.
  • Сережки-гвоздики: дитячі варіанти таких прикрас зазвичай забезпечені спеціальною округлою заглушкою, яка дозволяє дівчинці спати не знімаючи прикрасу.

3. Вага

Прикраса повинна бути досить легкою, щоб не відтягувати мочки малюка. Має значення також і форма виробу: не повинно бути гострих та виступаючих частин, які можуть поранити дитину.


першу прикрасу, вибираємо сережки для дитини

Джерело: instagram @fashby_jewelry

4. Додаткові декоративні елементи


Як перша прикраса не варто вибирати сережки з підвісними елементами, адже вони чіпляються за одяг і волосся крихти, завдаючи їй при цьому дискомфорту.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x