Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="79544"]
3-7

Коли можна дитину ставити на ковзани?

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2015.12.11
0
Не знаєте, чим зайняти малюка холодного зимового дня? На подвір'ї зима найсприятливіший час, щоб стати на ковзани. А де кататися

Не знаєте, чим зайняти малюка холодного зимового дня? На подвір'ї зима найсприятливіший час, щоб стати на ковзани. А де кататись, ми підкажемо!

Мама з дитиною на ковзанці.

Burda Media

Прийшовши на ковзанку, багато дорослих дивуються: і як тільки маленькі карапузи, ледь навчившись ходити, так хвацько «фігурять» по льоду. І справді, малюкам потрібно набагато менше часу, ніж дорослим, щоб не лише стати на ковзани, а й упевнено виконувати нескладні піруети. Отримавши відповідь на три головні питання, ваше маля теж зможе підкорити льодову арену.
Мама з донькою на зимовій прогулянці.

Fotolia

З якого віку?

Знайомити дитину з ковзанами потрібно не раніше, ніж чотири-п'ять років. До цього віку, малюк розуміє, що і як треба робити, здатний осмислено повторити рухи за тренером, а головне, повною мірою насолодитися катанням.

Як одягати?

На ковзанці холодно тільки тим, хто не катається, тому не одягайте крихту як капусту. Він рухатиметься, тому навряд чи замерзне. Головне, одягніть термобілизна, флісову кофтинку і щільні штанці. Ну і, звичайно ж, не забудьте про шапочку, шарфик і рукавички. А ще краще, домовляючись з тренером про заняття, уточніть у нього, як краще одягнути малюка, щоб йому було зручно та комфортно.


Зимова прогулянка - фото

Burda Media

Як навчати?

Звичайно, якщо мама з татом хороші фігуристи, вони можуть поставити малюка на ковзани і самі, а от якщо ні, доведеться скористатися послугами досвідченого тренера. Професіонали, які поставлять вашого малюка на ковзани, є практично на будь-якій ковзанці. Вам залишається лише вибрати той, у якому вам найбільше подобається кататися!
Знадобиться трохи часу, сил і терпіння, і малюк впевнено стоятиме на ковзанах, хвацько розсікаючи лід. Навіть не сумнівайтеся, така розвага припаде дитині до душі, підніме йому настрій і як бонус, сприятиме зміцненню імунітету. І ще одна маленька порада: не забудьте перші «льодові» кроки малюка зняти на камеру. Нехай це залишиться на згадку!

Зимові рухливі ігри.

Fotolia

Куди піти на ковзанку?

Київ
"Ice Dream" у ТЦ "Дрім Таун"


Ковзанка в СК «АТЕК»

Ковзанка у СК «Наука»

Ковзанка «Крижинка»


Ковзанка в ТРЦ «Блокбастер»

Льодова арена в ТРЦ «Більшовик»

Ковзанка в ТРЦ "Караван"


Ковзанка в ТРЦ "Термінал"
м. Бровари
Льодовий стадіон

Харків
Палац Спорту Льодова арена

"Шато Ледо" Льодова арена "Айс Холл"


Ковзанка в ТРЦ «Караван»

Відкрита ковзанка при Палаці Спорту НТУ «ХПІ»

Дніпропетровськ
Ковзанка в ТЦ «Караван»

Ковзанка «Метеор»

Ковзанка в ТРК «МОСТ-Сіті центр»


Відкрита ковзанка «Глиба» Відкрита ковзанка «Лавина»


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

НІЖ ЗАНЯТИ ДИТИНИ ПО ДОРОГІ З ДИТЯЧОГО САДУ

РОЗВИТОК ДИТИНИ - ЯК ЗРОБИТИ БУДИНКИ АППЛІКАЦІЮ


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x