Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="42773"]
3-7, Розвиток

Книги для батьків: підготовка до школи. Топ-5

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2014.02.11
0
Підготовка до школи може здійснюватися на спеціальних заняттях у дитячих садках, школах, у центрах, що розвивають. Але важливо і вдома
Книги для батьків (фото: Fotolia)

Книги для батьків (фото: Fotolia)

Підготовка до школи може здійснюватися на спеціальних заняттях у дитячих садках, школах, у центрах, що розвивають. Але важливо й удома приділяти цьому увагу. Сьогодні книги для батьків майбутніх першокласників не є рідкістю. Вибирайте ті, що вам здадуться кориснішими.

1. Є. Корнєєва. Ваша дитина йде до школи. Перевіряємо готовність дитини до школи. Поради батькам першокласників

Книга включає ігри та завдання, які допоможуть встановити рівень готовності дитини до шкільного навчання. Більше того, робота з матеріалами зменшить тривогу перед шкільним життям.

2. О. Узорова, Є. Нефьодова. 1000 найчастіших питань при вступі до школи


Назва говорить сама за себе. Підібрані типові завдання та найпоширеніші питання дозволять дитині легше пройти співбесіда у перший клас. Домашні завдання з цієї книги адаптують дитину, знизивши стрес вже під час інтерв'ю-тесту.

3. Св. Гавріна, Н. Кутявіна, І. Топоркова, Св. Щербініна. Вся дошкільна програма (кілька книг з темами: Мислення, Лист, Мова, Увага та Пам'ять, Читання, Математика)

Книги рекомендовані для дітей старшого дошкільного віку. Робота з цими книгами дозволить ефективно підготувати дитину до вступу до школи, розвиваючи її та пропонуючи освоїти найнеобхідніші для цього навички. З книгами можна працювати індивідуально або у групі.

4. Велика книга дошкільника. Серія: Disney. Цікаві уроки

В ігровій формі герої Disney допоможуть дитині отримати навички письма та читання, навчитися рахувати. Також у ній містяться завдання на розвиток мови, логічного мислення, пам'яті та уваги.

5. Мавріна Л., Васильєва І. Підготовка дитини до школи

З цієї книги можна проводити домашні заняття вже з 2 років. У ній зібрані матеріали щодо розвитку мови, логіки, пам'яті, уваги. Книга допоможе і навчанню читання, вивченню навколишнього світу, і освоєнню математичних понять.

А ти можеш порадити книги, із якими підготовка до школи пройде легше? Поділися назвами та відгуками в коментарі.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти