Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="51051"]
3-7, Дитяча психологія

Як стати гарною мамою і для прийомної, і для рідної дитини одночасно?

0
 Це питання хвилює, безперечно, всіх мам у зведених сім'ях. Як поводитися, не зачіпаючи почуття обох малюків, підкаже психолог.
Мама з дітьми на природі (фото: Legion-Media)

Мама з дітьми на природі (фото: Legion-Media)

 Це питання хвилює, безперечно, всіх мам у зведених сім'ях. Як поводитися, не зачіпаючи почуття обох малюків, підкаже психолог.
Діти егоїстичні та ревниві за своєю суттю, навіть по відношенню до рідних братів та сестер. Мамі варто поводитися з прийомною дитиною в тому ж дусі, що і з власною, щоб зберегти добрі стосунки з чоловіком і не йти на поводу у свого малюка. Його образи на маму - це переважно маніпуляція, щоб отримати максимум уваги до своєї особи. Але при цьому не можна суворо судити рідну дитину в цій непростій для неї ситуації. Йому неприємно, що ви приділяєте увагу іншому чоловікові та його дитині, які, можливо, досить несподівано з'явилися у вашому житті.

Щоб згладити гострі кути у відносинах зі своїм малюком, частіше кажіть йому, як ви сильно його любите, хвалите за дрібниці, прасуйте по голівці, по спинці, обіймайте, частіше грайте всією сім'єю в різні ігри (на природі - в активні ігри, вдома - в "Морський бій", "Твістер", доміно). Дуже здорово, якщо ви з малюком придумаєте сюрпризи для вітчима та його дитини.

Нагадуйте своєму малюкові про те, що він найдорожчий для вас чоловік, але його зведений брат або сестра теж потребує вашої уваги. Отримавши такі докази маминого кохання та задоволення від часу, проведеного разом всією сім'єю, малюк заспокоїться, і ваше життя налагодиться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Створюємо атмосферу позитиву або чим порадувати дитинуДумка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти