Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="43032"]
3-7, Дитяча психологія

Як правильно відповідати на дитячі питання про тварин

0
Допитливі малюки ставлять батькам багато запитань. На деякі з них буває складно відповісти, особливо, якщо малюка цікаво.
Дві дівчинки (фото: Fotolia)

Дві дівчинки (фото: Fotolia)

Допитливі малюки ставлять батькам багато запитань. На деякі з них буває складно відповісти, особливо якщо малюка цікавлять відповіді на питання про тварин.

Як же відповідати на питання маленького чомучки? Давайте дізнаємось!

1. Чому страус ховає голову у пісок?

Напевно, ви чули вираз "ховати голову в пісок". Але насправді страуси за небезпеки ніколи не ховають голову в пісок. Це просто казка, міф. Страус із його довгими ногами може бігати зі швидкістю 70 км на годину. Тому при небезпеці страусу немає сенсу закопуватись у пісок. Він легко втече від ворога.

2. Чому жираф у цятку, а зебра — у смужку?

Вчені-зоологи вважають, що давно всі зебри були чорними. Потім у них на шкурі з'явилися білі плями. А ще пізніше ці плями витягнулися в смуги. Навіщо ж чорній зебрі знадобилися смужки? Виявляється, це відмінне маскування, що допомагає рятуватися від левів! Коли зебра скаче галопом, миготливі смуги перетворюють її на незрозумілу пляму. І найдовшому жирафу, до речі, плями теж потрібні, щоб бути непомітним для хижаків.


3. Чому у слона такі великі вуха?

Напевно, щоб краще чути, чи думаєте ви? Зовсім немає. По-перше, вуха допомагають слону не перегріватися у спекотні дні. Слон увесь час ляскає вухами, як віялом, і охолоджується. По-друге, великі вуха – це чудові мухобойки! З їх допомогою слон захищається від настирливих комах.

4. Чому кит бризкається під водою?

Кит - це ссавець. І дихає він не зябрами, як риба, а легкими, тому не може постійно перебувати під водою. Кожні 5-10 хвилин кит виринає на поверхню, щоб набрати повітря. Коли кит виринає, він видихає використане повітря. А те, що ми називаємо фонтаном. - Це не вода. Це повітря, що видихається, і пара.

5. Чому біля оленя ростуть роги?

Ви думали, що роги оленям потрібні дні захисту? Не зовсім так! За допомогою рогів олені-самці влаштовують змагання з іншими оленями. Виходить справжній лицарський турнір: хто виявиться найсильнішим і сміливішим, той буде гідний оленихи. Самкам роги не потрібні, вони не беруть участь у турнірах.

Ще більше відповідей на запитання чомусь читайте в журналі «Ліза.Моя дитина», №2/2014р.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти