Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="5143"]
3-7, Скоро до школи: що купити та як підготувати дитину, школяр

Як не забути англійську під час літніх канікул: найкращі способи

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2016.06.11
0
Ура, літні канікули! Цілих три місяці маленькі школярі відпочиватимуть і набиратимуть сили. Але не варто дозволяти дітям повністю

Ура, літні канікули! Цілих три місяці маленькі школярі відпочиватимуть і набиратимуть сили. Але не варто дозволяти дітям повністю розслаблятися, ми розповімо, як у період відпочинку не забути англійську мову.

змії, перша допомога, безпека дитини, укуси, відпочинок на природі

Burda Media

Для того, щоб зробити літні канікули цікавими, насиченими і при цьому не забути англійську мову, вам знадобиться підсобний матеріал у вигляді води, крейди, піску і навіть сонечка, починайте ваші спільні ігрові заняття.
Пам'ятка для батьків

1. Заздалегідь підготуйте ігровий матеріал: картинки, іграшки, м'ячик, кольорові крейди тощо.

2. Пам'ятайте, що влітку ви тільки граєте, а не вчіться, тому не навантажуйте малюка знаннями через силу. Відчули, що дитині нудно? Перемикайтеся на інше!


3. Захопіться грою самі. Отримувати справжнє задоволення від занять з вашою дитиною, і він із задоволенням вправлятиметься разом з вами.

Fotolia

Fotolia

Один два три…

Навколо багато піску. У вас є формочки чи відерце? Це все, що потрібно для гри. Чому б не збудувати гусеницю з піску?


Правила гри

Побудуйте паски в ряд, і нехай малюк порахує їх англійською (one, two, three і т. д.). Потім знайдіть маленькі мушлі або камінці. Це будуть очі, носик і рот у нашої гусениці: їх теж назвіть англійською мовою. Можна закріпити і повторити назви кольорів (наприклад, з кожним побудованим куличиком називаєте будь-який колір: red, blue, black і т. д.).

A, B, C, D…

Щоб легко та з цікавістю вивчити чи повторити літери англійського алфавіту, пограйте у відому гру класики.

Правила гри

Намалюйте на асфальті класики і в кожну клітинку впишіть літери англійського алфавіту "A", "B", "C", "D". Ви стрибаєте на клітинку з буквою і голосно, чітко вимовляєте цю букву, потім на іншу клітинку і також називаєте букву і т. д. Малюк зацікавився? Тоді запросіть його приєднатися до гри. Для початку запропонуйте йому стрибати на клітинку-літеру і разом називати її. Надалі дитина сама може стрибати на клітинку та називати букву. Або ви називаєте, а малюк стрибає на потрібну клітку. Поступово ускладнюйте гру, додаючи літери. Вигадайте нові завдання. Наприклад, намалюйте літери у різних клітинках, не по порядку. Завдання дитини - стрибати на клітини строго в тій послідовності, як розташовані букви алфавіту, і чітко їх називати. Грати не потрібно надто довго, діти швидко втомлюються та втрачають інтерес до гри. Якщо ж закінчити гру на найцікавішому місці, то наступного дня дитина сама попросить вас накреслити квадратики на асфальті.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 речей, яким потрібно навчити дитину цього літа

діти на природі - фото

Stand – Sit down!

Ви відпочиваєте на морі чи річці? Тоді рухливі ігри з включенням англійської вам знадобляться. У спекотний сонячний день важко всидіти на березі і хочеться купатися якомога довше. Запропонуйте малюку, перш ніж плюхнутися у воду, пограти на березі.


Правила гри

Відрахуйте п'ять кроків від води до суші і розверніть обличчям до води. Спочатку дайте команду, наприклад "Stand!" (Стій!), і разом із малюком виконуйте її. Якщо команда виконана правильно, малюк робить крок до води. Наступна команда - "Sit down!" (Сядь!). Після того як ви сказали цю команду, разом виконуйте її і робіть ще один крок у напрямку води. Спочатку виконуйте команди разом із дитиною, щоб слова краще запам'ятовувалися. Як тільки ви виконаєте п'ять команд і ніжки малюка торкнуться води, можна сміливо бігти купатися.

Багато команд за один раз давати не потрібно, бо дитина може втратити інтерес до гри. Ці нехитрі команди допоможуть розвинути пасивний словник малюка. Наприклад, такі: "Fly!" (Лети!), «Jump!» (Стригай!), «Clap!» (Клопай у долоні!), «Sing!» (Пий!).

літній табір, дитячий відпочинок, літнє дозвілля, самостійність дитини, психологія відносин


Як ви це робите?

На відпочинку виконуються всі найзаповітніші бажання. Одне з них — грати разом із мамою чи татом. Під час гри повторіть англійські слова чи фрази. У цій грі знадобляться: машинки, ляльки чи звірі, будь-які іграшки, які малюк бере із собою на відпочинок. Грати можете будь-де: на пляжі, в номері, в будинку і навіть на лавочці.

Правила гри

Мама, тато та дитина беруть по одній іграшці. Мама чи тато вимовляють фразу чітко й голосно англійською від імені іграшки, а малюк повторює її за дорослими: «Hello!» (Вітання!); "What is your name?" (Як тебе звати?); "How old are you?" (Скільки тобі років?). На кожне запитання ви самі ж і відповідаєте чітко, не поспішаючи, щоб дитина могла за вами повторити. Звичайно, кожну фразу потрібно перекласти малюкові російською мовою. Вийде, що ваші іграшки ожили та розмовляють.

Чим більше ви повторюватимете ту саму фразу, тим швидше дитина запам'ятає її. Допомагайте малюкові, повторюйте разом з ним ці фрази, не поспішайте з відповіддю. За допомогою такої гри ви зможете вивчити багато цікавих фраз англійською мовою або закріпити вивчені раніше. Наприклад, такі: "Have you got a ball?" (У тебе є м'яч?); "What is her (his) name?" (Як її (його) звуть?); "What colour is it?" (Якого це кольори?); Let's go! (Йдемо!); "This is my little house" (Це мій будиночок).

пасха 2016, пасхальні яйця, пасхальний стіл, що приготувати на Великдень, пасхальні традиції

Burda Media

Dog, sun, me and you!

Скористайтеся фотоапаратом для навчальних цілей. Зробіть безліч різних фотографій: риб та звірів у зоопарку, ігри дітей на пляжі, рослини, смішні пики самого малюка (то він усміхається, то хмуриться, то дивується).

Правила гри

Дивлячись на фотографію, потрібно назвати англійською якомога більше предметів, які ви бачите. Розбійтеся на пари. Покладіть усі фотографії в одну купку. Потрібно брати їх по черзі і назвати якомога більше предметів на знімку. Наприклад: dog, sun, tree, boy.


Такі заняття точно сподобаються малюкові, і в наступному навчальному році він легко згадає весь пройдений матеріал, а заразом і порадує вчительку англійської мови!


Діти та тварини - фото

Legion-Media

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як провести літні канікули з дітьми у місті?
Дитина вперше у таборі: як заспокоїтися мамі?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x